Akıllı Gündem

Kara Sevda 58. bölüm 1. ve 2. fragman: Nihan’ı neler bekliyor?

Star TV’nin Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda dizisi 58. bölüm 1. fragman ve 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 01 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

Kara Sevda 58. bölüm 1. ve 2. fragman: Nihan’ı neler bekliyor?

Star TV’nin Çarşamba akşamları ekrana gelen Kara Sevda dizisi 58. bölüm 1. fragman ve 2. fragmanı yayınlandı. İzleyeceğimiz yeni bölümde heyecan yine dorukta olacak.

Kemal, bulduğu anahtarlar ile büyük kuşku içinde kardeşi Zeynep’in kaldığı eve giderek anahtarların kapıyı açıp açmayacağını deniyordu ki tam o sırada kapı aralığından Zeynep’in intihar girişimini gördü. Hemen içeri girdi ve Zeynep’i kurtardı. Zeynep, abisi Kemal’in tamda intihar girişiminde bulunduğu anda içeri nasıl girdiğini merak etti. Kemal, bulduğu bu anahtarların Ozan’ın katiline ait olduğunu söyledi. Nihan da aynı anahtarların eşine düştü.

Nihan, Emir ile basın karşısında evliliklerinin yedi yıllık süre içinde büyük bir yalan olduğunu söyledi. Bunun üzerine Emir, basın mensuplarına boşanacakları yönünde açıklama yaptı.

Nihan’ı neler bekliyor? Asu’nun elinde olan ve Emir’in istediği o önemli delil nedir ? Kemal’e gelen USB belleğin içinde ne var? Tüm bu soruların cevabı yayınlanacak yeni bölümde cevap bulacak. Yeni bölüm 01 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de Star TV’de.

 

Kara Sevda 58. bölüm 1. fragman:

 

Kara Sevda 58. bölüm 2. fragman:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ