Akıllı Gündem

Kara Sevda 54. Bölümde Nihan gizli kamerayı fark etti

Kara Sevda 54. Bölümde Nihan gizli kamerayı fark etti

Star TV’nin Çarşamba günü yayınlanan dizisi Kara Sevda‘ nın 54. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda’nın son bölümünü izleyici nefesini tutarak izledi. Emir, Kemal’in Deniz’in kendi kızı olduğunu bildiğini öğrendi ve Deniz ile Nihan’ı Kemal’e vermemek için elinden geleni yapacak. Yeni bölümde Kemal ile Nihan’ın riskli planı ne?  Emir gerekirse herkesi öldüreceğini söylüyor. Kemal ise Emir’i bitirmenin peşinde.

53. bölümde neler yaşandı;

Kaza geçiren Nihan hastaneye kaldırılıyor. Çok kan kaybeden Nihan için ameliyattayken acil olarak kana ihtiyaç oluyor. Hastanede mevcut olan kan üniteleri azaldığı için Emir, Tufan’dan kan bulmasını istiyor. Kemal de bu arada Nihan ile aynı kan grubuna sahip Zeynep’i hastaneye getiriyor.

Kazayı duyan herkes hastanede endişe içinde beklemeye başlıyor. Emir, hastaneye Kemal’in girmesini önlemek için hastane güvenliğine emir veriyor. Kemal, hastane kapısında sabırla beklemeye başlıyor. Kan veren Zeynep, Nihan’ın ameliyattan çıktığını ve hayati tehlikesinin kalmadığını söylüyor.

Tufan, Nihan’nın kazasını araştırırken Asu’nun bu kazada parmağının olduğunu çözüyor ama Asu’nun isteği ile Emir’e söylemiyor.

Kara Sevda dizisi final kararı aldı! Ekranlara veda ediyor

 

Kara Sevda 54. bölüm 2. fragman: Kemal, Deniz’i kaçırıyor

Nihan normal odaya alınınca Kemal, Nihan’ı görmek için planlar yapmaya başlıyor. Bu arada Emir, Nihal’ın kaza öncesi kaldığı eve giderek araştırmalar yapıyor. Hastane odasına giren Kemal, Nihan’ın yanında onu o halde görünce gözyaşlarını tutamıyor ve pişmanlığını dile getirerek Nihan’dan uyanmasını istiyor.

Nihan gözlerini Kemal yanındayken açacak. Nihan, Kemal’e kızı Deniz’i aldığı için kızdı ve yanından gitmesini istedi. Emir evde Nihan’ın, kızı Deniz ile ilgili yazdığı günlüğü buldu ardından Asu’nun yalanını çözdü ve Kemal’in Nihan’ın adresini nasıl bulduğunu öğrendi.

Emir, şüphelerini gidermek için Deniz’in oyuncak ayısına gizli kamera yerleştirdi ve  Nihan’ın hastane odasına götürdü. Kemal ile Nihan’ın konuşmalarını izleyerek Kemal’in, Deniz’in kendi kızı olduğunu bildiğini öğrendi.

İşte Kara Sevda 54. bölüm fragmanı:

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. alper dedi ki:

    ya neden bitiyor ya kiraz mevsimi bile 59 bölüm ama bu film 1 numara biraz daha olsaydı daha güzel olurdu kara sevda en çok izlenende 2.olmuş

BİR YORUM YAZ