Akıllı Gündem

Kara Sevda 53. bölüm 1. fragman: Nihan’ın kalbi duruyor

Star TV’nin Çarşamba günü yayınlanan dizisi Kara Sevda‘ nın 53. bölüm 1.fragmanı yayınlandı.

Kara Sevda 53. bölüm 1. fragman: Nihan’ın kalbi duruyor

Star TV’nin Çarşamba günü yayınlanan dizisi Kara Sevda‘ nın 53. bölüm 1.fragmanı yayınlandı. Kara Sevda dizisinin 52. bölümünde Asu, Nihan’ın arabasını sabote ettirerek kaza süsü verilmesi emrini veriyor. Yeni bölümde izleyiciyi oldukça heyecanlı dakikalar bekliyor.

Kaza geçiren Nihan hastaneye kaldırılıyor. Ameliyattayken acil olarak kana ihtiyaç oluyor. Kan bulunabilecek mi? Kemal, yaptığından çok pişman ve Nihan’a bir şey olmasından çok korkuyor.

Kazayı duyan herkes hastanede endişe içinde beklerken Kemal ve Emir arasında büyük kavga çıkıyor. Her ikisi de birbirine çok kızgın. Hastaneye polis gelerek Kemal’i götürüyor.

 

52. bölümde neler yaşandı;

Kemal, Ayhan’ın yardımı ile Nihan ve kızı Deniz’in yerini bulur. Emir’in arabasında olan araç takip sisteminden yerlerini tespit ederek onları görmek için yola çıkar. Emir’i, Nihan’nın yanından uzaklaştırmak ve İstanbul’a dönmesini sağlamak için Zehir ile bir plan yaparlar.

Zehir, holdinge giderek Kemal’in en önemli iki hissedarın telefon numaralarını istediğini söyler ve Tufan’ın bu konuşmayı duymasını sağlar. Bunu duyan Tufan, Emir’e bilgi verir. Kemal yönetim kurulu başkanlığı için yönetim kurulunda yer alan iki önemli hissedar ile öğlen yemeğinde toplantı planlamıştır. Emir, toplantıyı engellemek için yola çıkar fakat yetişemeyeceğini anlayınca Asu’dan yardım ister. Asu, toplantının yapılacağı restorana gidince hissedarlardan, toplantının iptal olduğunu öğrenir. Emir, Kemal’in bir şeyler planladığını anlamıştır.

Kemal, Emir İstanbul yolundayken Nihan’ın Şile’de kaldığı eve gelerek  Deniz’i kendisinden gizlediği için Nihan’a hesap sorar. Bu arada Asu, toplantının iptal olduğunu Emir’e söyler ve Emir Nihan’ın yanına geri döner. Nihan, Kemal’e kızı Deniz ile ilgili doğumundan bu yana hazırladığı günlüğü verip, okumasını ister. Kemal, Emir’e yakalanmadan evden çıkmayı başarır.

Zehir, Tufan’ı peşine takarak ona oyun oynar. Emir’in, Kemal’in Nihan’ın yanına gittiğini değilde, Zehir’in mekanında olduğunu düşünmesini sağlarlar. Bu planda Tarık’ta yardımcı olur.

Asu, Kemal’in Zehir’in mekanında olduğuna inanmadığı için mekanın yakınlarında izlemeye başlar. Sokakta oynayan çocuklardan yardım alır ve çocukların mekanın içine girmesini ister. Mekana giren çocuklar, Kemal’in orada olmadığını söyleyince Asu emin olur.

Galip Kozcuoğlu evde eşi Müjgan’nın yanındayken, Müjgan gözlerini açarak uyanır. Galip, tekrar uyutmak için ilaç enjekte etmek üzereyken odaya giren olur. Annesinin uyandığını haber alan Emir, Nihan’ın yanından ikinci kez ayrılır ve annesini görmek için İstanbul’a döner. Aynı haberi alan Asu da annesinin yanına gider. Asu, evde Emir’in arabasında olan navigasyon cihazından Nihan’ın bulunduğu yerin adresini öğrenir. Müjgan tetkikler için hastaneye götürülür.

Nihan, Kemal’e tekrar gelmesi için mesaj atar ve çağırır. Asu da, öğrendiği adrese giderek Kemal ve Nihan’ı baş başa olduklarını görür. Gürcan’ı arayarak, Nihan’ın ortadan kaldırılması, emrini verir. O gece Emir, annesinin yanında hastanede kalır.

Sabah olduğunda, Kemal Nihan’a beraber gitmeleri için baskı yapar. Fakat Nihan, Deniz’i riske atmak istemediği için gitmemeye kararlıdır. Kemal, kızı Deniz’i alarak arabaya biner. Nihan’da kendi arabası ile Kemal’i takibe başlar. Asu, Nihan’ın arabasını sabote ettirmiş ve kaza süsü verilmesini istemiştir. Nihan, araba ile Kemal’i takip ederken, araba kayar ve bir ağaca çarparak kaza yapar.

İşte Kara Sevda 53. Bölüm 1. Fragman:

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ