Akıllı Gündem

Kara Sevda 52. Bölüm 1. fragmanı: Kemal kızını almak için ne yapacak

Kemal, DNA testi ile Deniz’in babası olduğunu kanıtlamıştır. Şimdi Deniz’i almak için ne yapacak ?

Kara Sevda 52. Bölüm 1. fragmanı: Kemal kızını almak için ne yapacak

Star TV’nin Çarşamba günü yayınlanan dizisi Kara Sevda‘ nın 52. bölüm 1.fragmanı yayınlandı. Kara Sevda dizisinin 51. bölümünde Kemal, Deniz’in sırrını DNA testi ile çözdü. Artık Deniz’in babası olduğunu kanıtlamıştır. Şimdi Deniz’i almak için ne yapacak ?

Kemal, Leyla’ya gider ve ağlayarak “Deniz benim canım,benim kanım, Nihan bunu bana nasıl yapar” diyerek durumu anlatır. Kemal, Nihan’ı bulur ve Deniz’i bir yıl neden gizlediğini sorar. Kemal artık kızı Deniz’in Emir ile zaman geçirmesine dayanamamaktadır. Fakat Nihan, Kemal’i sakinleştirmek için elinden geleni yapsa da Kemal kararlıdır.

Emir ise gün geçtikçe Deniz’e saplantılı bir biçimde bağlanmaktadır. Nihan artık bir karar vermek zorundadır ya Kemal ve Deniz ile beraber gidecektir yada Emir’i tercih edecektir.

 

51. bölümde neler yaşandı;

Kemal, Nihan’a en kısa sürede kavuşmak istemektedir ve elinden geleni yapacaktır.

Kemal, Leyla’dan Nihan’ın evine giderek Deniz’in emziğini almasını için yardım aldı. Leyla’nın emziği aldığını öğrenen Emir kardeşi Asu’yu arayarak Kemal’de olan emziğin aynısı ile değiştirmesini istedi. Asu, Kemal’in içtiği kahveye uyku ilacı koydu ve uyurken emziği aynısı ile değiştirdi.

Leyla, babası ve Ayhan Kandarlı ile ilgili gerçeği öğrenir. Yıllar evvel Leyla’nın babası Rauf Bey’in işlemiş olduğu suç Ayhan’ın üzerine kalmıştır ve Ayhan 6 yıl hapis yatmıştır.

Bir yandan Emir Kozcuoğlu, Leyla ve Ayhan için hain planlar hazırlamıştır. Leyla artık şirketin satınalma direktörüdür. Kozcuoğlu Holding’ten Ayhan’ın şirketine fatura gelir ve faturanın altında yeni satınalma direktörü Leyla’nın imzası vardır. Ayhan Kandarlı adından, Leyla’nın hesabına Emir tarafından para yatırılmıştır. Emir ikisini de bir yolsuzluk kumpasına sokmuştur.

Zehir’in eski eşinin köstebek olduğu şüphesi vardır. Bu şüpheden kurtulmak için Zehir, Zehra’nın yanında Kemal’le telefonda Kozcuoğlu Holdinge gideceğini konuşur. Bu bilgi aslında Emir’i evden çıkartmak için ortaya atılan yemdir. Emir holdinge gider ve Zehir ile karşılaşır. Aralarında geçen konuşmada bunun bir oyun olduğunu anlar ve eve gitmek için yola çıkar. Zehir için de artık Zehra bitmiştir.

Bu arada Ayhan ve adamları Kemal’in DNA örneği alması için yardım eder. Evin önünde ki korumalar ilaçlama aracı ile uyutulup, elektrik hattı kesilir ve Kemal eve girer. Kemal gizlice Deniz’den saç örneği alır. Tam bu sırada Emir eve polisler ile döner. Evden çıkan maskeli birinin peşinden bahçede koşar fakat Kemal evin duvarından kaçarak kurtulmuştur.

Kemal DNA testinin sonucununda Deniz’in babası olduğunu artık kanıtlamıştır. Nihan ise Deniz’i alıp küçük bir tatil için şehir dışına çıkmıştır.

 

İşte Kara Sevda 52. Bölüm 1. Fragman:

 

Kara Sevda 52. Bölüm 2. Fragman: Kemal kızını Nihan’dan kaçırıyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ