Akıllı Gündem

Karga Canuk Kanada’da posta hizmetlerini durdurdu

Kanada’nın Vancouver kentindeki Canuk isimli bir karga, posta hizmetlerine dadandı. Karga Canuk yüzünden kentteki posta hizmetlerine ara verildi.  

Karga Canuk Kanada’da posta hizmetlerini durdurdu

Karga Canuk, Kanada’da herkes onu ayak bileğindeki kırmızı bilezikten tanıyor. Bugünlerde Kanada’nın Vancouver kentinde postacıların başı onunla dertte.

Karga Canuk, posta hizmetlerine dadandı. Canuk, bir postacıya saldırdı. Posta idaresi tehlike geçene kadar Vancouver’daki bazı adreslere dağıtımı durdurdu.

Karga Canuk’un Kanada’daki vukaatları bununlada sınırlı değil. Sabıka kaydı kabarık. Canuk’un ilk suçu polise ait bir devriye aracındaki bilgisayarın düğmesini çalmak.  En sükseli vukatıysa bir suç mahalinde aralarında bıçağında bulunduğu parlak cisimleri çalması.

Kanada Posta İdaresi Sözcüsü Darcia Kmet BBC’ye yaptığı açıklamada “Maalesef çalışanlarımız Vancoucer’daki bir mahallede posta dağıtmaya çalışırken bir karganın saldırısına uğradı ve yaralandı. Üç eve düzenli posta dağıtımı, personelimiz için güvenli olmadığından durduruldu” dedi.

Canuck and I adlı Facebook sayfasının yöneticisi Shawn Bergman karganın sık sık bir postacıya saldırıp yaralandığını söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ