Akıllı Gündem

Kalp Atışı dizisi 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı’nın 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde nihayet beklenen gerçekleşiyor ve Eylül Ali Asaf’a olan aşkını itiraf ediyor. İşte Kalp Atışı 9. bölüm 2. fragmanı.

Kalp Atışı dizisi 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Eylül sonunda aşkını itiraf ediyor. Acaba Eylül’ün Ali Asaf‘a bunu yaparsan seni de affetmem dediği şey ne?

Eylül’ün babası geliyor. Peki Eylül geçmişi unutup babasını affedebilecek mi? Yoksa hastanedeki saldırıda Eylül’ün babası mı vurulacak? İşte Kalp Atışı 9. bölüm 2. fragmanı:

Kalp Atışı 9. bölüm fragmanında kim vuruluyor (25 Ağustos Cuma)

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kalp Atışı‘nın 8. bölümünde; Ali Asaf’ın beklenmedik doğum günü hediyesi Eylül’ü çok mutlu etmiştir. İlk defa çocukluğa ait mutluluklar yaşayan Eylül, bir rüyada gibidir. Bu sırada hastanede yaşanan acı olay, herkesin kendini ve ilişkilerini sorgulamasına neden olur. Oğuz kimsenin beklemediği bir itiraf yapar Eylül’e… Eylül ne cevap verecektir? Diğer tarafta Sinan’ın Eylül’ü hastaneden attırmak için planladığı son olay ise, başta Ali Asaf olmak üzere herkesi çok şaşırtır. Bu sırada hastanede iyileşmeye başlayan Mehmet’i ise karanlık geçmişi rahat bırakmamaktadır. Üstelik bu kez zarar görecek olan Eylül olacaktır. Gün boyu yaşanan tüm gerginliklerin ardından, Ali Asaf Eylül için masal gibi bir sürpriz hazırlar.  Bakalım bu kez masallar gerçeğe dönüşecek midir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ