Akıllı Gündem

Kalp Atışı 9. bölüm fragmanında kim vuruluyor (25 Ağustos Cuma)

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. 25 Ağustos Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümde hastaneye gelen silahlı saldırgan ortalığı karıştırıyor. Saldırganın rehin aldığı Eylül kurtulabilecek mi?

Kalp Atışı 9. bölüm fragmanında kim vuruluyor (25 Ağustos Cuma)

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde aşkını itiraf eden Oğuz’un aldığı cevap umduğu gibi olmaz. Peki bu olumsuz yanıt karşısında Oğuz’un tepkisi ne olacak?

Hastaneye gelen silahlı saldırgan ortalığı karıştırıyor. Eylül’ü rehin alan saldırgan herkese ateş açıyor. Peki fragmanın sonunda vurulan kişi kim? Yoksa Eylül mü vuruluyor? İşte Kalp Atışı 9. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kalp Atışı‘nın 8. bölümünde; Ali Asaf’ın beklenmedik doğum günü hediyesi Eylül’ü çok mutlu etmiştir. İlk defa çocukluğa ait mutluluklar yaşayan Eylül, bir rüyada gibidir. Bu sırada hastanede yaşanan acı olay, herkesin kendini ve ilişkilerini sorgulamasına neden olur. Oğuz kimsenin beklemediği bir itiraf yapar Eylül’e… Eylül ne cevap verecektir? Diğer tarafta Sinan’ın Eylül’ü hastaneden attırmak için planladığı son olay ise, başta Ali Asaf olmak üzere herkesi çok şaşırtır. Bu sırada hastanede iyileşmeye başlayan Mehmet’i ise karanlık geçmişi rahat bırakmamaktadır. Üstelik bu kez zarar görecek olan Eylül olacaktır. Gün boyu yaşanan tüm gerginliklerin ardından, Ali Asaf Eylül için masal gibi bir sürpriz hazırlar.  Bakalım bu kez masallar gerçeğe dönüşecek midir?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ