Akıllı Gündem

Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Ali Asaf ve Eylül’ün arası İpek yüzünden daha da bozuluyor.

Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı yayınlandı

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Kalp Atışı‘nın 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Zaten İpek’in gelişiyle huzursuz olan Eylül, Ali Asaf’ın onu bir de ameliyatına davet etmesiyle daha da sinirleniyor. Hastahanede işler hiç yolunda gitmediği gibi Ali Asaf ve Eylül’ün de arası açılıyor. İşte Kalp Atışı 12. bölüm fragmanı:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

“Kalp Atışı”nın 11. bölümünde; Eylül Sinan’dan duyduklarıyla büyük bir şok geçirir. İlk günden beri yaşadığı her şeyin gerçekliğini sorgularken, Ali Asaf ile arasına da büyük bir duvar örer. Ali Asaf bu soğukluğun nedenini anlamaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vaka ile karşı karşıya gelirler. Ali Asaf’ın bulduğu etkileyici çözüm herkes için bir mucize yaratmıştır. Tüm bunlar hastanede soluksuz bir heyecanla yaşanırken,  ekibe yeni katılan doktor adayı da Eylül için büyük bir sürprizdir. Fatih’in Bahar’ın ölümüyle yaşadığı travma kimseye zarar vermeden engellenebilecek mi? Ali Asaf’ın Eylül’e her yakınlaşmak istediğinde aralarına giren engellere, bu sefer bir de Eylül’ün asla kabullenmediği kız kardeşi mi eklenecek? Tüm bu sorular cevabını ararken, Eylül’ün bir takım gerçeklerle yüzleşmesi de an meselesidir. Üstelik bu sefer Ali Asaf da ilişkilerine dair bazı cevaplar beklemektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ