Akıllı Gündem

Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı: Mirat, kazadan kurtuluyor- 8 Nisan Cumartesi

Kalbimdeki Deniz’in 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Kaza geçiren Mirat, küçük sıyrıklarla kurtulur. Mustafa ise annesini bulacak ve onunla görüşecektir. Heyecan dolu yeni bölüm 8 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’de Fox TV’de.

Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı: Mirat, kazadan kurtuluyor- 8 Nisan Cumartesi

Fox TV’nin Cumartesi akşamları yayınlanan, heyecan dolu dizi Kalbimdeki Deniz’in 24. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Diziye sürpriz bir isim dahil oluyor. Ünlü oyuncu Aydan Şener, Kalbimdeki Deniz dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Ünlü oyuncu sosyal medyadan “Zahide rolüyle 5 bölüm misafir oluyorum diziye.. Kalbimdeki Deniz Mustafa’nın annesi.” notuyla dizide yer alacağını duyurdu ve setten fotoğraf paylaştı. Mustafa, annesini bulacak ve tanışmak için evine gidecektir.

Mirat, Artun’a karşı bir koz bulmaya çalışır ve Hülya’dan Artun’u araştırmasını ister. Hülya, Artun ile ilgili araştırma yaptığını ve Mirat’la bu konuyu yüz yüze görüşmek istediğini belirtir. Yıllardır Mirat’a düşmanlık besleyen Artun, intikamını almak için harekete geçer. Mirat, Hülya ile olan buluşmasından dönerken aracının frenleri tutmaz ve ancak bir ağaca çarparak durabilir. Kaza geçiren Mirat için Deniz oldukça endişelenir.

Diyar, Hülya ile Şebnem’in telefon konuşmasına şahit olacak ve Hülya’nın, Deniz’e oynadığı oyunları öğrenecektir. Heyecan dolu yeni bölüm 8 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’de Fox TV’de.

 

İşte Kalbimdeki Deniz 24. bölüm 1. fragmanı:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ