Akıllı Gündem

Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanı: Deniz, Hülya ile yüzleşiyor 25 Mart

Kalbimdeki Deniz’in 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Deniz, Alihan’ın tutuklandığını öğrendiğinde Kıbrıs’a gitmeye karar veriyor. Heyecan dolu yeni bölüm 25 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de Fox TV’de.

Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanı: Deniz, Hülya ile yüzleşiyor 25 Mart

Fox TV’nin Cumartesi akşamları izlenme rekoru kıran heyecan dolu dizisi Kalbimdeki Deniz’in 22. bölüm fragmanı yayınlandı.

Deniz, Alihan’ın tutuklandığını öğrendiğinde Kıbrıs’a gitmeye karar veriyor. Onu yalnız bırakmak istemeyen Mirat, eşlik eder. Deniz, Kıbrıs’a gittiğinde tüm gerçekleri öğrenir. Alihan’ın, Şebnem için onu ve çocuklarını terk etmesi Deniz’i çok derinden sarsacaktır.

Hülya, Alihan’ın tutuklandığını ve Deniz’in de onu ziyaret edeceğini öğrenir. Alihan ile Deniz’in bir araya gelmesi Hülya için hiç iyi olmayacaktır. Deniz, Alihan’ı görmeden önce Şebnem ile yüzleşir. Heyecan dolu yeni bölüm 25 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de Fox TV’de.

21. bölümde neler yaşandı;

Diyar ve annesi aylar sonra ilk defa bir araya geliyor. Kardeşi ve annesi ile hasret gideren Diyar, gözyaşlarına hakim olamıyor.

Artun, emrindeki adama Emin ustayı darp etmesi için emir verir. Fakat Artun’un adamı ileri gider ve Emin ustayı öldürür. Bunu öğrenen Artun, çok sinirlenir. Polis, Emin ustanın ölümünü araştırır ve çiftlikte çalışan herkesi sorguya alır. Eski hükümlü olan Mirat, ölümünden önce Emin usta ile tartıştığı için şüpheli sıfatı ile tutuklanır. Nezarette olan Mirat için Deniz, yemek ve oğlunun yapmış olduğu resmi gönderir. Emin ustanın ölümü esnasında nerede olduğunu ispatlamayan Mirat, çıkarıldığı mahkemede tutuklanır.

Alihan, Şebnem ile aralarında ki sorunları gidermek için romantik bir akşam yemeği organize ediyor. Şebnem, hiç beklemediği anda Alihan’dan evlenme teklifi alır ve bu teklifi hiç düşünmeden kabul ederi. Alihan, Deniz ile konuşmak için İstanbul’a gitmek için yola çıktığı an polis tarafından tecavüz suçlaması ile tutuklanır.

 

Kalbimdeki Deniz 23. bölüm fragmanı: Deniz, Hülya ile yüzleşiyor – 1 Nisan Cumartesi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ