Akıllı Gündem

Kalbimdeki Deniz 21. bölüm fragmanı: Mirat tutuklanıyor 18 Mart

Kalbimdeki Deniz 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mirat, Emin ustanın cinayetinden dolayı tutuklanıyor. Kalbimdeki Deniz yeni bölümü ile 18 Mart Cumartesi günü saat 20:00 FOX TV’de.

Kalbimdeki Deniz 21. bölüm fragmanı: Mirat tutuklanıyor 18 Mart

FOX TV’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz 21. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mirat, Deniz’e zarar vermek isteyen Emin ustadan hesap soruyor.  Çok öfkelenen Mirat’ın gözü kimseyi görmüyor ve Emin ustanın boğazına sarılıyor, çiftlikte ki herkes ikiliyi ayırmak için araya giriyor. Bu tartışmaya şahit olan Artun, Emin ustanın infaz emrini mi veriyor?

Deniz, Emin ustanın ölümünden dolayı tutuklanan ve geçmişte sabıkası olan Mirat için endişeleniyor. Cinayeti işlemediğini söyleyen Mirat’a, Deniz inanıyor ve ona destek olacağını söyler.

Diyar ise uzun zamandır görmediği annesi ile bir araya geliyor. Hülya, için çember daralıyor. Artun, tüm gerçekleri açıklayacak mı? Alihan ise İstanbul’a dönerek Deniz ile konuşmak istiyor. Alihan, tutuklanmadan önce Deniz ile konuşabilecek mi? Tüm bu sorular yayınlanacak yeni bölümde yanıt bulacak.

 

Kalbimdeki Deniz 21. bölüm 1. tanıtımı:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ