Akıllı Gündem

Kalbimdeki Deniz 13. bölüm 1. fragman: Mirat neden hapse girdi

Kalbimdeki Deniz’in 13. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı. Deniz, kendisini ve çocuklarını terk eden Alihan ile yüz yüze konuşabilecek mi?

Kalbimdeki Deniz 13. bölüm 1. fragman: Mirat neden hapse girdi

FOX TV Cumartesi günü ekrana gelen dizisi Kalbimdeki Deniz’in 13. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz Cumartesi günü yeni bölümü ile ekranda olacak.

 

13. bölümde neler izleyeceği işte ipuçları; 

Alihan bir önceki bölümde, Şebnem’e Güney Kıbrıs’a gittiğini söyledi. Fakat Şebnem bu durumdan şüphelenir ve araştırma yapar. Alihan’ın İstanbul’a gittiğini düşünerek Hülya’ya haber verir. Hüyla, bu duruma çok sinirlenir. Alihan’ın önce kızı Ece’nin okuluna gider, Ece’yi takip ederek ailesine ulaşacaktır. Ece at çiftliğine gitmiştir. Hülya Alihan’a yetişip ailesini görmesini engelleyebilecek mi ?

Serdem bir önceki bölümde, kaybolan Ozan’ı kurtardığı için Mirat, Deniz ve diğer aile fertlerini tanımıştır. Diyar’ın nerede yaşadığını görmüştür. Diyar ve Serdem artık daha sık görüşmektedir. Birlikte görülmeleri artık an meselesidir. Sokakta yürürken kime yakalanacaklar?

 

Eşinin yaşadığını öğrenen Deniz ne yapacak? Deniz, Alihan ile yüz yüze konuşabilecek mi ? Deniz, Mirat’ın çalıştığı at çiftliğinde iş bulmuştur ve orada çalışacaktır. Mustafa ise Ferhan’ın adamları tarafından mı bıçaklanacak?. Mirat neden hapse girdi  ? Bütün bu soruların cevabı yeni bölümde yer alacak.

 

 

İşte kalbimdeki Deniz 13. bölüm 1. Fragmanı;

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ