Akıllı Gündem

Jet Sosyete 2. sezon 7. bölüm izle..

Jet Sosyete 2.sezon 7.bölüm izle! TV 8’in sevilen komedi dizisi Jet Sosyete yeni bölümüyle çarşamba günleri ekranlara geliyor. Jet Sosyete yeni bölüm fragman yayınlandı mı? İzleyenler yeni bölümde neler olacağını merakla araştırmaya başladı..

Jet Sosyete 2. sezon 7. bölüm izle..

Tv8 de komedi kahkahası Jet Sosyete tüm hızıyla devam ediyor Gülse Birsel den Ahmet Kural’a gönderme;

2. sezon 7. bölüm’de izleyiciyi yine güldürdü, Dizide Gülse Birsel’in canlandırdığı Gizem karakteri, bir diziye başlar ve rol gereği şiddete uğraması gerekir. Çekim sırasında kendisine atılan tokata karşılık veren Gizem’in tepkisi, geçtiğimiz günlerde sevilen şarkıcı Sıla’ya şiddet uygulayan oyuncu Ahmet Kural’ı akıllara getirdi.

Gizem dizi yıldızı oluyor.Cengiz şirket elemanlarını Whatsapp grubuna alıyor.
Jet Sosyete 2.sezon 7.bölüm izle! Gülse Birsel tarafından yazılan ve oyunculuğu üstlenilen Jet Sosyete yayınlanan yeni bölümüyle seyircisiyle buluşuyor.Gizem oyuncu oluyor ve setlere geri dönüyor.Cengiz,Yaşar ile birlikte Whatsapp grubu kuruyor.İzleyenler yeni böümü izlemek için araştırma

JET SOSYETE 2.SEZON 6.BÖLÜM

Melike ve Nazlı’nın kavgasından sonra Ozan’ın kendisine döneceğini bekleyen İlayda, umutları gerçek olmayınca hayal kırıklığına uğrar. Terapi olarak ta çılgınca pasta yapmaya başlar.

Gündüz’ün İlayda’nın yaptığı pastaları değerlendirmek için dahiyane bir fikri vardır. Bu konuda Şennur ile iş birliği yapacaktır. Bu iş birliği ortaya çıkacak mıdır?Melike ve Ozan’ın eski ilişkisi ortaya çıktıktan sonra, Yüksel ve Özpamuk Ailesi arasındaki gerilim iyice artmaya başlar. Sorunu çözmek için bir araya gelen iki aile, durumu çözebilecek midir?

Gizemin desteği ile Yıldız’ın gizli gizli dans dersi aldığını keşfeden Şennur, Talip ile arasını bozmak için neler yapacaktır?Cengiz’in her akşam kendini hasta hissedip doktora gitmesi Gizem ve Zahide’nin Cengiz’in hastalık hastası olduğunu düşünmelerine yol açar. Gizem ve Zahide’nin Cengize’e yardımcı olmaya çalışırken keşfedecekleri gerçek, büyük sürpriz olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ