Akıllı Gündem

İz Bırakan Ödüllü Sanatçı Metin Ateş

Çalışma hayatına Turizm ve Tanıtma Bakanlığı’nda grafiker olarak başlayan ödüllü sanatçı Metin Ateş, yaptığı afiş tasarımlarından gazeteciliğe ardından ressamlığa uzanan yolculuğunu ve aldığı ödülleri MAG okurları için paylaştı.

İz Bırakan Ödüllü Sanatçı Metin Ateş

Resim, afiş ve grafik tasarımlarını ödüllerle destekleyen Metin Ateş, “Girdiğim çeşitli grafik yarışmalardan aldığım pek çok ödülüm mevcut. Altın Portakal’da bunlardan birisidir. Yedek subay olarak askerlik yaparken dahi sanata ara vermedim ve yarışmalara katılmaya devam ettim. Arkeoloji Derneğinin afiş yarışmasında birincilik ödülünü almıştım. Bu bağlamda Altın Portakal dahil 17 ödüm var.”dedi.Yapıtlarını kişisel ve karma sergileri ile pek çok sanatseverlerle buluşturan Ateş; “Şimdiye kadar 20 kişisel ve 11 karma sergiye katıldım” diye belirtti.

İz Bırakan Ödüllü Sanatçı Metin Ateş

Güzel oyuncu Hande Doğandemir’in kapak yıldızı olduğu MAG Eylül sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ