Akıllı Gündem

İşte Karşınızda Yeni Joker!

İşte Karşınızda Yeni Joker!

Batman‘in ezeli düşmanı, Gotham şehrinin kötü adamı Joker karakterinin günümüze kadar birçok versiyonlarını izledik. Tim Burton yapımı Batman(1989) filmindeki Jack Nicholson Joker’i günümüze birçok değişiklik geçirerek geldi.

Christopher Nolan‘ın yönetmen koltuğunda olduğu Kara Şovalye (2008) filmindeki Heath Ledger versiyonu ise çok sevildi. Çoğu eleştirmen ve çizgi roman fanları tarafından en iyi Joker tiplemesi olarak görüldü. Oyuncu ölümünün ardırdan Joker rolüyle Oscar ödülüne layık görüldü.

Joker karakteri, son olarak DC yapımı Suicide Squad (2016) filminde Jared Leto tarafından canlandırıldı. İzleyenler, filmde çok fazla sahnesi olmayan karakteri çok benimseyemedi.

İşte Karşınızda Yeni Joker!

Suicide Squad‘ın ardından yeni bir Joker filminin çekiliyor olması, Jared Leto‘nun canlandırdığı Joker’i daha detaylı anlatan bir film yapılacağı algısı yarattı. Film gerçekten de sadece Joker’e odaklanan, onun nasıl Joker olduğunu anlatan bir yapım olacak ancak başrolde Joaquin Phoenix, Joker rolünde olacak ve Suicide Squad‘tan tamamen bağımsız bir film var karşımızda.

İşte Karşınızda Yeni Joker!

Yapım şirketi Warner Bros. hem Suicide Squad hem de yeni Joker filminin yapımcılığını üstleniyor.
Film Arthur Fleck karakterinin nasıl ikonik Joker karakterine büründüğünü anlatacak. Yönetmen koltuğunda Todd Phillips (Felekten Bir Gece serisi) bulunuyor.

Filmin 4 Ekim tarihinde sinemalarda olması bekleniyor.

İşte Karşınızda Yeni Joker!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ