Akıllı Gündem

İşte, adından sıkça bahsedilen yeni Microsoft Band 2

İşte, adından sıkça bahsedilen yeni Microsoft Band 2

Microsoft’un 6 Kasım’daki etkinliğinde Microsoft Band 2 ile tanışabiliriz. Geçtiğimiz günlerde İspanya’da yapılan açıklamaya göre yeni modelin kod adı “Envoy” ve ilk versiyonuna göre daha şık bir tasarıma sahip. Microsoft Band 2’nin bileğinizi daha iyi sarması için eğimli bir şekli var. Ön paneli metalik yapıda olan yeni cihazın bataryası, eskisi gibi yan tarafta değil; birinci nesil giyilebilir cihazlarınki gibi ekranın tam arkasında yer alıyor.
Yeni Microsoft Band 2 ile yüksekliği, kalp atış hızını, adım sayısını, yakılan kalori miktarını ve dahasını spor yaparken görebilirsiniz. Bu yeni bileklik ile egzersiz programınızı artık çok yakından takip etmeniz mümkün çünkü Microsoft Band 2 İOS, Android ve Windows akıllı telefonlardaki Microsoft sağlık uygulamalarıyla senkronize edilebiliyor. Cihaz sadece hareket ettiğinizde değil uyurken de çalışıyor ve her gece kaç saat uyku uyuduğunuzu kaydediyor.
Eğer Microsoft Band 2, gerçekten 6 Kasım’daki etkinlikte tanıtılacaksa yakın zamanda daha fazla bilgi edineceğimiz kesin. Microsoft Lumia 950 ve Microsoft Lumia 950 XL için çok heyecanlı olduğunuzu biliyorum fakat giyilebilir cihazlar konusunda ilk çıkan fitness bandından sonra bakalım Microsoft ne diyecek. Merakla bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ