Akıllı Gündem

İstanbul’un Cazibe Merkezi Motoplex İstanbul Kapılarını Açtı!

Motoplex İstanbul, Hem Eğitim Hem Cazibe Merkezi Olacak!

İstanbul’un Cazibe Merkezi  Motoplex İstanbul Kapılarını Açtı!

Motosiklet tutkunlarının buluşma ve eğitim noktası olarak geliştirilen, dünya üzerinde de toplamda 300’den fazla noktada bulunan Motoplex konsepti, Türkiye’de ilk kez İstanbul’un güzide semtleri arasında yer alan Kadıköy’de kapılarını açtı. Piaggio Grup Markaları Vespa, Aprilia, Moto Guzzi ve Piaggio için özel olarak geliştirilen ve motosiklet dünyasına yepyeni bir heyecan getirmeye hazırlanan Motoplex İstanbul’un açılışına iş ve sanat dünyasının yanı sıra cemiyet hayatından da önemli isimler katıldı. Açılış konuşmasını yapan Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, “Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde güvenli motosiklet sürüş teknikleri sunacağımız Motoplex İstanbul, dostlarınızla, sevdiklerinizle buluşmak için sabırsızlanacağınız bir cazibe merkezi olacak. Tüm motosiklet tutkunlarını Motoplex İstanbul’a bekliyoruz” dedi.

İstanbul’un Cazibe Merkezi  Motoplex İstanbul Kapılarını Açtı!

Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının Türkiye Distribütörü Trend Motosiklet, motosiklet tutkunları için özel olarak tasarlanan Motoplex İstanbul’un kapılarını İstanbul’un güzide semtleri arasında yer alan Kadıköy Koşuyolu’nda açtı. Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa; Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Doğan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı ile Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi ve Piaggio Grubu’nun üst düzey yöneticilerinin yanı sıra; İlker Ayrık, Yosi Mizrahi, Yağmur Atacan gibi sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda önemli isim katıldı.

İstanbul’un Cazibe Merkezi  Motoplex İstanbul Kapılarını Açtı!

Tugrul Doğan, Massimiliano Gerbi, Ümit Karaarslan, Aydın Doğan, Atakan Doğan, Vuslat Doğan Sabancı, Bahtiyar Doğan.

Devrim niteliğinde bir perakende konsepti!

Etkinlikte düzenlenen kokteylin ardından açılış konuşmasını yapan Suzuki Türkiye ve Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan, bir ilke imza atarak aynı çatı altında “yeni ve devrimci bir perakende konsepti” oluşturmak, Piaggio’nun yeni dünyasına adım atmak, yalnızca bir kerelik ziyaret için değil, yeniden gelme isteği uyandırmak için, buluşma, öğrenme ve yeni keşifler gerçekleştirmek adına Motoplex İstanbul’u hayata geçirmeye karar verdiklerini vurguladı. “Motoplex İstanbul, çekici ve efsane Vespa’dan Piaggio’ya, epik maceracı Moto Guzzi’den adrenalin yükselten Aprilia’ya kadar ayrıştırılan bölümleriyle üst düzey bir perakende tecrübesi sunuyor” ifadelerini kullanan Ümit Karaarslan, “Kendinizi rahat hissedeceğiniz, satın alma keyfinizi doruğa yükselten modeller ve aksesuarlar ile finansal çözümler sunan bu mekân, satış sonrası servis hizmetlerimizin verileceği müşteri memnuniyeti odaklı atölyemize kadar Motoplex markalarımıza uzun dönemli bağlılık yaratacak bir tecrübe sunacak” diye konuştu. Motoplex İstanbul’da uzman eğitmenler eşliğinde güvenli sürüş tekniklerinin de sunulacağını dile getiren Karaarslan, “Motoplex İstanbul; dostlarınızla, sevdiklerinizle buluşmak için sabırsızlanacağınız bir cazibe merkezi olacak. Hepsi ve daha fazlası için tüm motosiklet tutkunlarını Motoplex İstanbul’a davet ediyoruz” dedi.

İstanbul’un Cazibe Merkezi  Motoplex İstanbul Kapılarını Açtı!

Aydın Doğan-Ümit Karaarslan

Piaggio Grup Başkan Yardımcısı Massimiliano Gerbi ise Motoplex’in Türkiye’deki ilk noktasının açılışı ile ilgili olarak “Yaklaşık olarak 25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteriyor olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye motosiklet pazarı, hem konumu hem de nüfus yapısı gereği halen gelişime oldukça açık. Geçtiğimiz yıl, bir önceki yıla oranla satışları %20 oranında artıran Trend Motosiklet’i ise kutluyoruz. Avrupa’nın birçok noktasında yer alan Motoplex konseptinin Türkiye’deki ilk şubesi Motoplex İstanbul, motosiklet kültürünü ve eşsiz İtalyan tarzını yakından tanıma fırsatını yakalayabileceğiniz yepyeni bir yaşam konsepti” ifadelerini kullandı.

İstanbul’un Cazibe Merkezi  Motoplex İstanbul Kapılarını Açtı!

İlker Ayrık

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ