Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı: Faruk, oğlu Emir’i öğrenecek mi? 21 Nisan Cuma

İstanbullu Gelin dizisinin 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Faruk, oğlunu öğrenecek mi? Süreyya, annesi ve babasının ölümüne teyzesinin sebep olduğunu ne zaman öğrenecek? Yeni bölüm 21 Nisan Cuma saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı: Faruk, oğlu Emir’i öğrenecek mi? 21 Nisan Cuma

Star TV’nin Cuma günü ekrana gelen dizisi İstanbullu Gelin’in heyecan dolu 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Faruk, silahlı saldırı sebebiyle hakkında yapılan suçlamadan dolayı gözaltına alınır. Karakolda Adem’in kendisinden şikayetçi olduğunu öğrenir. Esma Sultan oğullarının, Adem yüzünden birbirine girdiğini öğrendiğinde duruma el koyarak Adem’in annesi Reyhan Hanım’la konuşur.

Begüm oğlu Emir’i Faruk ile bir an önce tanıştırmak istemektedir. Faruk, oğlunu öğrenecek mi? Süreyya, annesi ve babasının ölümüne teyzesinin sebep olduğunu ne zaman öğrenecek? Tüm bu sorular yeni yayınlanacak bölümde yanıt bulacak. Yeni bölüm 21 Nisan Cuma günü saat 20:00’de Star Tv’de.

 

İşte İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı:


7. bölümde neler yaşandı:

Süreyya’nın kendinden emin konuşması sonrası yere düşüp bayılan Esma hastaneye kaldırılır. Boran erkekleri annelerinin ilk defa yıkıldığını görmüştür. Süreyya ile yaşanan gerginliği bilmeyen Faruk bu hastalığın altındaki sebebi merak etmektedir. Süreyya kendisini suçlayıp vicdan azabı yaşarken Esma asla kaybeden taraf olmayacağını gösteren bir oyun içerisindedir. Faruk, kardeşi Fikret ile yaşadığı tartışmada Süreyya’nın annesi bayılmadan önce konuştuğunu öğrenir.

Fikret ile İpek’in arasında yaşanan tatsız olay ikisinin de farklı adımlar atmasına neden olur. İpek artık annesinin de verdiği destek ile Boran konağında varlığını hissettirmeye başlayacaktır. İpek, eşi Fikret’e daha ilgili davranmaktadır.

Murat etkisinden çıkmadığı Zeynep ile yakınlaşmaya çalışırken hoşlanmayacağı bir manzara ile karşılaşır. Öfkesinin dindireceği yer ise yine Bade’nin kolları olacaktır.

Adem’e hiç güvenmeyen Faruk kaldırdığı her taşın altından onun çıktığını gördükçe delirir. Adem’in ise Faruk’u köşeye sıkıştıracak bir planı vardır. Faruk, silahlı saldırı sebebiyle hakkında yapılan suçlamadan dolayı gözaltına alınır.

 

İstanbullu Gelin 8. bölüm fragman: Boranlar’da fırtınalar kopuyor! 21 Nisan Cuma

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ