Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı: Esma Sultan, Süreyya’ya savaş açtı 14 Nisan Cuma

İstanbullu Gelin dizisinin 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Esma Sultan, Süreyya’ya savaş açıyor. Yeni bölüm 14 Nisan Cuma saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı: Esma Sultan, Süreyya’ya savaş açtı 14 Nisan Cuma

Star TV’nin Cuma günü ekrana gelen dizisi İstanbullu Gelin’in 7. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Esma Sultan, Süreyya’ya savaş açıyor.

Esma Sultan ile Süreyya arasında geçen konuşma sonrası Esma Sultan fenalaşarak yere düşer. Bu Süreyya’ya açmış olduğu savaşın ilk adımıdır. Süreyya, sebep olduğu için kendini suçlu hisseder. Faruk ise annesini Süreyya’nın bulduğunu bilmektedir.

Süreyya, kaza öncesi Faruk’a annesi ile konuştuğunu söyleyecek mi?  İpek ve Fikret cephesinde neler olacak? Faruk, Adem’in kim olduğunu öğrenecek mi? Tüm bu sorular yeni yayınlanacak bölümde yanıt bulacak. Yeni bölüm 14 Nisan Cuma günü saat 20:00’de Star Tv’de.

 

İşte İstanbullu Gelin 7. bölüm fragmanı:

 

İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı: Faruk, oğlu Emir’i öğrenecek mi? 21 Nisan Cuma


6. bölümde neler yaşandı:

Adem Sezgin, Boran Konağına girmiş kendini taktim etmiştir. Faruk’un her yerden soruşturduğu rakibi sofrasındadır. Yeni komşuları olarak karşısına çıkan Adem’in, rakip firma sahibinden çok daha fazlası olduğunu anlayan Faruk öfkesine hakim olmakta zorlanır. Yemek masasında Adem ile Faruk arasında yaşanan soğuk savaştan tüm konak nasibini alır.Faruk’un tüm uyarılarına rağmen Fikret, Adem’den uzak duramaz.

Faruk’un, asıl bilmediği ise Esma Hanım’ın aralarına girdiği eski aşkı Begüm’ün Bursa’ya dönmüş olmasıdır. Süreyya ve Faruk arasında aşkın tekrar güçlendiği bir dönemde, gelen bu misafir bütün geleceklerini etkileyecektir.

Esma Sultan ise Kıymet’ten duyduklarıyla bütün oklarını İpek’e çevirir. Konağın kıymetli gelini İpek, Esma Sultan’ın onun için hazırladığı büyük sürprizle, hayatının dönüm noktasını yaşar. Esma Sultan, İpek ve Fikret’i baş başa kalmaları için bağ evine gönderir.

Süreyya’a, Faruk’a hamile olduğunu söyler. Faruk, baba olacağı için çok sevinir. Kontrol için hastaneye giderler. Eve dönüşte kardeşleri Faruk’a baba olacağı için davullu zurnalı kutlama yaparlar. Süreyya ve Faruk’un hayatlarının en mutlu günü ise beklenmedik bir gelişme ile kabusa dönüşür. Esma Sultan ile Süreyya arasında geçen konuşma sonrası Esma Sultan fenalaşarak yere düşer.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ