Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 6. bölüm fragmanı: Süreyya hamile! 7 Nisan Cuma

İstanbullu Gelin dizisinin 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Özge Borak, Faruk’un eski aşkı Begüm olarak dizide rol alıyor. Begüm’ün dönüşü Faruk’u nasıl etkileyecek? Yeni bölüm 7 Nisan Cuma saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 6. bölüm fragmanı: Süreyya hamile! 7 Nisan Cuma

Star TV’nin Cuma günü ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin 6. bölüm 1. fragmanı  yayınlandı. Adem Sezgin’in tekin biri olmadığını düşünen Faruk, kardeşi Fikret’in rakipleri ile sıkı dost olmasını istemez.

İpek ve annesinin konuşmalarını duyan Esma Sultan, gelini İpek’e torun istediğini söyler ve İpek ile Fikret’i baş başa kalmaları için bağ evine gönderir.

Faruk’un ilk aşkı doktor Begüm, Bursa’ya kesin dönüş yapmıştır. Faruk’a dönüşünü bizzat kendisi söylemek istemektedir. Begüm’ün dönüşü Faruk’u nasıl etkileyecek?

Esma Sultan, gelini İpek’ten torun beklerken, Süreyya’nın hamilelik haberi geliyor. Yeni bölüm 7 Nisan Cuma saat 20:00’de Star TV’de.

 

 

İstanbullu Gelin 8. bölüm fragmanı: Faruk, oğlu Emir’i öğrenecek mi? 21 Nisan Cuma

 

5. bölümde neler yaşandı;

Esma Sultan, Faruk’un sınırlarını zorlayacak büyük hamlesini yapar. Önüne boşanma protokolü konulan Süreyya ise bunun hesabını Faruk’a sorar. Ancak bu hamle hiç de Esma Hanım’ın beklediği gibi sonuçlanmaz.

Faruk ve Süreyya Bursa’daki yeni hayatlarında Esma Sultan’la mücadele ederken Adem dört bir koldan Boran ailesini kıskacına alır. Başta Süreyya olmak üzere, Fikret’le kurduğu arkadaşlığı kademe kademe ilerletir. Annesi Reyhan’sa artık Esma’nın komşusu olur. Esma Sultan, eşinin ölüm yıl dönümü sebebiyle evinde mevlüt okutur ve komşusu Reyhan’ı da davet eder.

Yeni yaşamına alışmaya çalışan Süreyya, eski hayallerini Bursa’da hayata geçirmek için adım atar. Can dostu Dilara’yla birlikte, Faruk’un da maddi desteğiyle müzik okulu açacaktır.

İpek hala Fikret’ten kaçmaya devam ederken, bu sır konak içinde yayılmaya başlar, Kıymet’in kızını korumak için verdiği nasihatler İpek’in başını daha da büyük derde sokar. Esma Sultan, anne kızın konuşmalarını duyar ve tüm gerçekleri öğrenir.

Fikret otogardaki şirket sahibinin Adem olduğunu büyük açılışta öğrenir. Yeni rakiplerinin kim olduğunu araştıran Faruk’un, aradığı tüm soruların cevabı ise hiç beklemediği bir anda üstelik Boran konağında karşısına çıkar. Adem ve annesi, Esma Sultan’ın akşam yemeği için davetlisidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ