Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 5. bölüm fragmanı: Faruk, Süreyya’dan af diliyor 31 Mart Cuma

İstanbullu Gelin dizisinin 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Faruk, Süreyya’ya kendini affettirecek mi? Yeni bölüm 31 Mart Cuma saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 5. bölüm fragmanı: Faruk, Süreyya’dan af diliyor 31 Mart Cuma

Star TV’nin Cuma günü ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin 5. bölüm 1. fragmanı  yayınlandı.

Annesinin, Süreyya ile boşanması için protokol hazırlattığını öğrenen Faruk, Süreyya’dan onu affetmesini ister.

Kocasına karşı soğuk duran İpek’i, annesi uyarır. Esma Sultan’ın bu durumu fark etmesi an meselesidir.

Boranlar’ın konağında tam sular durulmuşken Adem karşılarına çıkar.

 

İstanbullu Gelin 6. bölüm fragmanı: Süreyya hamile! 7 Nisan Cuma

 

 

 

4. bölümde neler yaşandı:

Boranlar’ın çifte düğününde patlayan silahın bedelini Süreyya çok ağır öder. Ömer’in düğünü basması, başta Esma Sultan’ın bu evliliği derhal bitirilmesiyle ilgili haklılığını ispatladığı gibi Süreyya’nın iyi niyetiyle engel olmadığı felaket, Faruk’la arasında büyük kavgaların sebebi olur.

Faruk olanlara rağmen Süreyya’nın masumiyetine inanır ve tüm ailesine karşı Süreyya’nın yanında durur. Ama İpek’in felakete dönen düğünü için Süreyya’ya ödetmek istediği bedel vardır. İpek’in, Süreyya ile Ömer’i çarşıda konuşurken görmesi ve bunu söylemesi, Faruk  ile Süreyya aşkında büyük kırılmalara neden olur.

Boranlar’ın küçük oğlu Murat, düğün gecesi sarhoş olduğu için evin küçük çalışanı Bade ile birlikte olduğunu hatırlamamaktadır. Fikret deli gibi âşık olduğu İpek’e kavuşmuş, buna rağmen sevdiği kadına dokunamamıştır.

Boranlar’ın düğünde yaşanan silahlı saldırı sebebiyle hisselerin düşmesini fırsat bilen Adem, hisseleri satın alır. İntikam planı içinde olan Adem, Esma Sultan’ın konağına yakın olmak için satın aldığı eve taşınır. Süreyya’yı da intikam oyununa dâhil edecek yeni adımlarını atar. Arkadaşıyla meyhanede dertleşen Süreyya, çekilmiş fotoğraflar ile Âdem’in kumpasına düşer. Esma Sultan, eline ulaşan fotoğrafları koz olarak kullanır ve avukat kanalı ile Süreyya’ya boşanma protokolü hazırlatır. Süreyya, kendisine çekilen rest karşısında evrakları imzalar fakat bu olup bitenden Faruk’un haberi de yoktur.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ