Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı: Süreyya ile Faruk boşanıyor 24 Mart Cuma

İstanbullu Gelin 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Faruk ile Sürayya’nın evliliği tehlikeye girmiştir. Faruk, avukatı ile Süreyya’ya boşanma dilekçesi gönderir. Yeni bölüm 24 Mart Cuma günü saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı: Süreyya ile Faruk boşanıyor 24 Mart Cuma

Star TV’nin Cuma günü ekrana gelen İstanbullu Gelin 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. İpek, düğüne gölge düşüren bu olaydan dolayı Süreyya’yı suçlamaktadır. Oğlu Faruk’a Süreyya’yı kötülemek için Esma Sultan’ın eline bir fırsat geçmiştir.

Süreyya, belalısı ile görüştüğünü Faruk’dan sakladığı için onu zor durumda bırakmıştır. Faruk ile Sürayya’nın evliliği tehlikeye girmiştir. Faruk, avukatı ile Süreyya’ya boşanma dilekçesi gönderir. Bazı sırların gün yüzüne çıkacağı heyecan dolu yeni bölüm 24 Mart Cuma günü saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 4. bölüm 2. fragmanı

3. bölümde neler yaşandı;

Esma Sultan, Faruk’un evlilik kararından vazgeçmemesi üzerine, Boran Konağına gelin girecekse o gelin Esma Sultan’ın seçtiği kişi dışında kimse olmayacaktır.

Fikret, yıllardır âşık olduğu İpek’le evlenecek olmasının mutluluğunu yaşarken, Faruk, Esma Sultan’a aldığı bu kararın hesabını sorar. Esma Sultan, Boran ailesinin itibarına uygun gelini bütün Bursa’ya duyurmak için hazırlıklara çoktan başlamıştır. İpek’i ailesinden Fikret için Faruk ister.

Esma Sultan konak düzeni, ailenin gelenek ve görenekleriyle genç kadını bir taraftan ezip, diğer taraftan Boran ailesi gelini olma yöntemleriyle sınarken, Süreyya kolay lokma olmadığını, gücünü Faruk’a olan aşkından aldığını her fırsatta ispatlar. Süreyya ve Faruk tüm bu olayların içinde aşklarını dolu dizgin yaşar.

Boran Konağında Fikret ve İpek’in evlilik hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken, Süreyya’nın teyzesi Senem’in İstanbul’dan ani gelişi Esma Sultan’ın huzurunu kaçırır. Süreyya’nın belalısı unu bulabilmek için teyzesi Senem’i Bursa’ya kadar takip eder.

Esma Sultan’ın Boran adının şanına yaraşır düğün hazırlıklarını, özellikle Süreyya’yı hiçe sayarak sürdürmektedir. Ona yeni gelinlik ve takılar alınmıştır. Süreyya sabırla Esma Sultan’a katlanmaktadır. Esma Sultan’ın aile yadigarı kolyeyi, küçük gelini İpek’e takması Süreyya için bardağı taşıran son damla olmuştur. Süreyya, kayın validesinin onun için seçtiği gelinlik yerine annesinin gelinliğini giymiş ve alınan takıları da takmamıştır.

Süreyya’nın belalısı çiçekçi kılığında düğün salonuna giriş yapar ve herkesin içinde silahını çeker. Onu gelişi Boran ailesinin büyük felaketi olarak geceye damgasını vurur…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ