Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 3 Mart Cuma – Süreyya ile Faruk’un aşkı başlıyor

Star TV’nin yeni dizisi “İstanbullu Gelin” birinci bölümü ile 3 Mart Cuma akşamı saat 20:00’de Star TV’de ekrana gelecek.

İstanbullu Gelin 3 Mart Cuma – Süreyya ile Faruk’un aşkı başlıyor

Başrolünde Özcan Deniz ve Aslı Enver’in yer aldığı, Star TV’nin yeni dizisi “İstanbullu Gelin” birinci bölümü ile 3 Mart Cuma akşamı ekrana gelecek. Dizi, reytinginin düşük olması sebebi ile dördüncü bölümde final kararı alan Yıldızlar Şahidimdir’in yerine geçerek yayın hayatına başlayacak. Faruk ile Süreyya’nın dillere destan, tutku dolu aşklarını ekrana taşımaya hazırlanan “İstanbullu Gelin”in hikayesi gerçek hayattan uyarlandı.

Konusu;
Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir.

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir.

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

İstanbullu Gelin 2. bölüm fragmanı 10 Mart Cuma

İşte İstanbullu Gelin 1. bölüm 4. tanıtımı:

 

Yeni dizi İstanbullu Gelin 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Yeni dizi İstanbullu Gelin 1. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ