Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 3. bölüm fragmanı: Çifte düğün yapılıyor 17 Mart Cuma

İstanbullu Gelin’in 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Esma Sultan, anlı şanlı çifte düğün yapacaktır. Yen bölüm 17 Mart Cuma günü saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 3. bölüm fragmanı: Çifte düğün yapılıyor 17 Mart Cuma

Star TV’nin Cuma akşamı ekrana gelen dizisi İstanbullu Gelin’in 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Esma Sultan, oğlu Faruk ile evlendiremediği İpek’i oğlu Fikret’e ister. İpek, Faruk’a yakın olma pahasına sevmediği Fikret ile evlenmeyi kabul eder.

Fikret ise İpek’in duygularından habersiz, sevdiği kız ile evleneceği için çok mutludur. Esma Sultan, anlı şanlı çifte düğün yapacaktır. Yen bölüm 17 Mart Cuma günü saat 20:00’de Star TV’de.

2. bölümde özeti:

Faruk’un, Esma Sultan’a Süreyya’yı “müstakbel gelinin” takdimiyle Boran Konağı’nda fırtınalar kopar. Süreyya ve Esma Sultan’ın büyük karşılaşması her iki taraf için yıkımların ve yeni başlangıçların olduğu sürprizlerle doludur.

Süreyya’yı karşısında gören Osman, Faruk’un yanında Süreyya’yı gören İpek, bu kararla büyük darbe alır. Fikret içinse bu yeni umutların kapısıdır.

Süreyya, Esma Sultan’la Faruk Boran arasındaki savaşta, aşkıyla, gururu arasında kalınca bunun bir tarafı olmak istemez ve konağı terk eder. Faruk annesine rağmen Süreyya’dan vazgeçmez ve onun peşine düşer.

Süreyya ve Faruk, yıldırım nikahı ile evlenirler. Boran Konağı’nın gelini artık Süreyya Boran olmuştur. Esma Sultan bu yenilgiye sessiz kalmaz ve karşı hamle olarak İpek’i oğlu Fikret’e ister.

 

İstanbullu Gelin 3. bölüm 2. fragman 17 Mart Cuma

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ