Akıllı Gündem

İstanbullu Gelin 2. bölüm fragmanı 10 Mart Cuma

İstanbullu Gelin’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Süreyya, Faruk ve annesinin arasındaki savaşın parçası olmak istemiyor. Yeni bölüm 10 Mart Cuma saat 20:00’de Star TV’de.

İstanbullu Gelin 2. bölüm fragmanı 10 Mart Cuma

Star TV’de dün akşam başlayan yeni dizi İstanbullu Gelin’in 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Süreyya, Faruk ve annesinin arasındaki savaşın parçası olmak istemiyor ama Faruk’u çok sevdiği için onunla evleniyor.

Esma Sultan için oğlu Faruk çok önemlidir. Diğer oğulları bu durumdan rahatsızdır. Esma Sultan, İpek’i gelini olarak almaya kararlıdır. Fakat Faruk evlenmiştir. İpek’i oğlu Fikret için mi isteyecek?

 

İlk bölüm özeti;

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuvar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir.

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir.

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

İşte İstanbullu Gelin 2. bölüm fragmanı:

İstanbullu Gelin 2. bölüm 3. fragmanı:

 

İstanbullu Gelin 2. bölüm 2. fragmanı: İpek, Fikret ile evlenecek mi?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ