Akıllı Gündem

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

İstanbul Kültür Üniversitesi Kadın ve Sosyal Araştırmalar Birimi 25 Kasım “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında anlamlı bir seminer ile kadınlara seslenmeye hazırlanıyor. 27 Kasım 2017 Pazartesi günü İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde gerçekleşecek olan seminerde pek çok uzman konuşmacı yer alıyor.

İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK

İstanbul Kültür Üniversitesi Kadın ve Sosyal Araştırmalar Birimi 25 Kasım “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” kapsamında anlamlı bir seminer ile kadınlara seslenmeye hazırlanıyor… Verilmek istenen mesaj günün anlam ve önemine uygun olarak hem sempatik hem düşündürücü “ÖLESİYE DEĞİL, GÜLDÜRESİYE SEVELİM”…

İstanbul Kültür Üniversitesi Kadın ve Sosyal Araştırmalar Birimi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü için 27 Kasım 2017 Pazartesi günü, “ÇAĞIMIZDA DEĞİŞEN FLÖRT KAVRAMI: AŞK VE ŞİDDET” başlıklı bir seminer gerçekleştirmeye hazırlanıyor… Sevginin, kadın-erkek ilişkilerinin, kişiler arasındaki iletişimin farklı boyutlarıyla ele alınacağı seminerde; Seksolog Rayka Kumru, Uzm. Psikolog Merve Karabulut, Kişilerarası İletişim Uzmanı Dilek Ölmez ve Master Trainer-Kişisel Gelişim Uzmanı Ömer Çam konuşma yapacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde önce sanat gösterileri ile başlayacak olan seminerin, program akışı ise şöyle:

13.15-13.50    Şirin Öten- Erdal Baran Şahin (İnteraktif Gösteri) “Bağımlı İlişki Üçgeni”

13.50-14.00     (Bireysel Performanslar)

  1. Oturum

14.00-14.30    –  Rayka Kumru (Seksolog)  “Bir Daha Düşün!”

14.30-15.00 –  Merve Karabulut (Uzman Psikolog)  “Flört İlişkilerimizde Ne Var? Ne Yok?”

     2.Oturum

15.15-15.45 – Dilek Ölmez (Kişisel Gelişim Uzmanı) “Ölesiye Değil, Gülesiye Sevelim”

15.45-16.30 – Ömer Çam (Kişisel Gelişim Uzmanı) “İlişki Yönetiminde Farkındalık ve Bağımlılık”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ