Akıllı Gündem

İş dünyası için WhatsApp for Business geliyor

WhatsApp, çalışanlar ve iş dünyası için yeni özelliği Whatsapp for Business’i test ediyor. Whatsapp for Business ile işletmeler müşterileri ile doğrudan iletişime geçebilecek. İşte Whatsapp for Business’in detayları.

İş dünyası için WhatsApp for Business geliyor

WhatsApp, anlık mesajlaşmada dünyanın bir numaralı uygulaması konumunda. WhatsApp uygulaması akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamaları arasında yer alıyor. WhatsApp’ta bu popülerliğini iyi değerlendirmek için platformunda sürekli yeni özellikleri kullanıma sunuyor. Geçtiğimiz günlerde hayatımıza yeni nesil ‘durum’ özelliğini sokan WhatsApp, bu sefer ise iş dünyası için yeni bir özellik kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

WhatsApp, işletmelerin WhatsApp üzerinden müşterileriyle doğrudan iletişime geçebileceği bir sistemin testine başladı. “WhatsApp for Business” yani “İşletmeler için WhatsApp” adlı bir sistem üzerinde çalışan ekip, şirketler için özel WhatsApp sistemi geliştirerek şirketlerin müşterileri ile e-posta yerine anlık olarak mesajlaşmasını sağlayacak. Bu yeni özelliğinde Hindistan’da test kullanımına başladığı ifade ediliyor.

Yani çok yakın bir zamanda WhatsApp üzerinden istenmeyen mesajlar alabiliriz. Her gün telefonlarımıza banka, restoran, hazır gıda, giyim markası vb. işletmelerden gelen mesajlar, WhatsApp’ın bu yeniliği sayesinde WhatsApp üzerinden gelmiş olacak. Elbette bu sistem, şirketlere belli bir ücret karşılığında sağlanacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ