Akıllı Gündem

İş Bankası Tarım Sohbetleri bu kez Karaman’da

Türkiye İş Bankası Tarım Sohbetleri yarın Karaman’da gerçekleştirilecek.

İş Bankası Tarım Sohbetleri bu kez Karaman’da

Türkiye İş Bankası Tarım Sohbetleri yarın Karaman’da gerçekleştirilecek.

Türkiye İş Bankası Tarım Sohbetleri’nin beşinci durağı Karaman olacak

Tarımsal üretimin çeşitliliği ve sürdürülebilirliğinde gıda sanayinin önemi konusu ile gerçekleştirilecek Tarım Sohbetleri yarın 13:30’da yapılacak. Yunus Emre Konferans Salonu’nda yapılacak sohbetlerde kentin tarım ve gıda sanayisinin önemli aktörleri yer alacak. 

Etkinliğin ilk bölümünde Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Karaman Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Armutlu ve Türkiye İş Bankası Ticari Bankacılık Pazarlama Bölümü Tarım Birim Müdürü Özgen Şenel konuşacak. 

İkinci bölümdeki panelde ise Selçuk Üniversitesi Ziraa Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Soylu, Saray Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yatırım ve Finans İşleri Grup Başkanı Adnan Demirbağ, Karaman Elma Üreticileri Birliği Başkanı Ahmet Yıldız, Karaman Yem & YUMKAR Genel Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Akyayla konuşmalar yapacak. 

Etkinlik Bloomberg HT Tarım Editörü İrfan Donat’ın moderatörlüğündeki soru-cevap bölümü ile tamamlanacak.  

 

Kaynak: businessht.com.tr

Bu içerik businessht.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ