Akıllı Gündem

iPhone rehber kartvizitlerini HTC telefonlara aktarma

Android, Windows Phone ve iPhone rehber kayıtlarını HTC One M8’e aktarma

iPhone rehber kartvizitlerini HTC telefonlara aktarma

HTC’nin yeni model telefonlarını satın alan kullanıcılar, rehber kartvizit kayıtlarını kolayca aktarabilirler. HTC, farklı marka cihaz cihazlardan One modeline geçiş yapan kullanıcılar için, “Başka bir telefondan içerik alır” özelliğini ekledi.

“Başka bir telefondan içerik alır” özelliği ile iPhone, Android, BlackBerry ve Windows Phone cihazlarından kartvizit, fotoğraf ve video gibi içerikleri kolayca, HTC One telefonlara aktarılıyor. Bu yazımızda, iPhone’dan HTC One M8’e telefon rehberinizi aktarmayı resimli olarak anlatacağız. Aşağıdaki adımları uygularken kırmızı okları takip ediniz.

iPhone rehberini HTC One M8’e aktarma

İlk olarak telefonunuzda Setings  -Ayarlar menüsüne girin

Karşınıza gelen ekranda Başka bir telefondan içerik alır seçeneğine tıklayın


Bu menüde içerik almak istediğiniz telefonu seçiyorsunuz. Biz iPhone’dan rehber almayı anlattığımız için iPhone seçeneğini seçiyoruz….


iPhone’dan rehberdeki kişileri almak için iki seçenek bulunuyor. Birincisi iTunes yedeği üzerinden, ikincisi ise bluetooth üzerinden rehber aktarımı. Kolay seçenek olan Bluetooth‘u seçiyoruz.


iPhone’da Ayarlar‘da Bluetooth‘u açın ve bluetooth ayarları ekranında bekleyin. Daha sonra HTC One M8’de bluetooth‘u açtıktan sonra altta bulunan İleri tuşuna basıyoruz.


HTC’de bluetooth aramasında iPhone’unuzu seçerek İleri‘ye tıklayın.


HTC One M8’in ve iPhone’un ekranında eşleşme mesajı gelecek. İki telefonda da Eşle seçeneğine tıklayın. Artık iPhone’da bulunan rehber HTC One M8’e aktarılmaya başlayacaktır.


Rehber aktarımı tamamlandıktan sonra, aynı kişilerden iki adet varsa, HTC size silme uyarısı verecek. Aşağıdaki adımları uygulayarak, çift olan kartvizitleri silebilirsiniz. Ancak silmeden önce kontrol etmenizi öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ