Akıllı Gündem

iPhone 8’in yeni renk seçeneği bu olabilir mi?

Apple iPhone 8’in renk seçenekleri olduğu iddia edilen bu görüntülerde cihaza ait siyah, beyaz ve şampanya altın renginde üç farklı model sergileniyor.

iPhone 8’in yeni renk seçeneği bu olabilir mi?

Geçtiğimiz ay KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo, OLED ekrana sahip iPhone 8 modelinin LCD panelle gelecek iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerine oranla daha az renk seçeneğine sahip olacağı iddiasında bulunmuştu. Bu görüşünü de Apple’ın iPhone 8’in butik imajını korumak istemesine bağlamıştı. Kuo, cihazın sahip olacağı renklerle ilgili herhangi bir tahminde bulunmadı. Ancak bugün ortaya çıkan görüntülerin iPhone 8’in muhtemel renk seçenekleri olabileceği tartışılıyor.

Çinli mikroblog sitesi Weibo üzerinde paylaşılan bu görüntüler iPhone 8’e ait üç farklı renk seçeneğini gözler önüne seriyor. Beklenen siyah ve beyaz renkleri bir yana, en dikkat çekeni ise “şampanya altın” olarak tabir edilen ve bakır rengine çok yakın olduğu söylenen üçüncü renk seçeneği oldu. Bu yeni renk seçeneğinin görsel açıdan var olan rose gold rengine de benzediği dikkatlerden kaçmadı.

Görüntülerdeki telefonun iPhone 8 olduğu iddia edilse de gerçek olup olmadığı henüz belirsizliğini koruyor. Arka tarafta dikey olarak yerleştirilen çift kamera ve yandaki kilit tuşu haricinde cihazın başka hiçbir açıdan fotoğrafı bulunmuyor.

Güncelleme: iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen ve yeni renk seçeneği olarak “bakır altın” rengini işaret eden görüntülere yenileri eklendi. İşte o görüntüler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ