Akıllı Gündem

iPhone 8’in X-Ray görüntüleri dikey kameraya işaret ediyor

Amerikan teknoloji devi Apple’ın bu yıl çıkaracağı en pahalı telefon olması beklenen iPhone 8’in model birimine ait X-Ray görüntüleri kamera yerleşimi konusunda kafaları karıştırdı.

iPhone 8’in X-Ray görüntüleri dikey kameraya işaret ediyor

Uzmanların en az 1,000 Dolar satış fiyatına sahip olacağını düşündüğü iPhone 8 amiral gemisi, Apple‘ın bu yıl piyasaya süreceği en pahalı akıllı telefon olacak. Ayrıca, birlikte tanıtılacağı iPhone 7s ve iPhone 7s Plus‘tan (Eylül ortası gibi) farklı olarak, cihazın en azından Ekim ayına kadar raflara çıkması da beklenmiyor.

Hal böyleyken, bu yılın en gelişmiş iPhone modelini almak istiyorsanız iPhone 8’i beklemeniz gerekiyor. Ancak şimdilik bunları bir kenara bırakalım.

Cihazların tanıtılmasına az bir süre kala iPhone 8 cephesinden de bir sızıntı eksik olmadı. Sızdırılan X-Ray görüntülerine göre iPhone 8’de de tıpkı iPhone 7 Plus modelinde olduğu gibi çift kamera bulunacak.

Ancak iPhone 8’in model birimindeki çift kamera iPhone 7’dekinden farklı olarak yatay değil dikey olarak konumlandırılmış. Ayrıca daha önce sızdırılan görüntülerin aksine arka yüzeyin sol tarafında değil sağ tarafında olması da oldukça dikkat çekici.

Tüm bunlar durumu oldukça karışık hale getiriyor. Şimdilik iPhone 8 ile ilgili en yeni sızıntı bu. Cihazı resmi olarak ise önümüzdeki haftalarda göreceğiz. Bizden ayrılmayın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ