Akıllı Gündem

iPhone 8’in ekran koruyucu ön camı paylaşıldı

iPhone 8 için geri sayım sürerken cihazın temperli cam ekran koruyucusu ortaya çıktı. Son sızıntı iPhone 8 hakkında önemli ipuçları veriyor.

iPhone 8’in ekran koruyucu ön camı paylaşıldı

Apple‘ın 10. yıla özel hazırladığı iPhone 8’in duyurmasına artık birkaç ay kaldı. Eylül ayında teknoloji dünyasına merhaba diyecek iPhone hakkında sızıntılarında ardı arkası kesilmiyor.  iPhone 8’in tasarımı ile ilgili çalışmalar yapan Benjamin Geskin‘in paylaşımları tasarım konusunda önemli ipuçları veriyor.

Daha önce iPhone 8’e ait olduğu iddia edilen bir silikon kılıftan sonra dün de iPhone’in temperli cam ekran koruyucu ortaya çıktı. Ekran koruyucu MobileFun’ın çevrimiçi mağazasında iPhone 8 görseli ile birlikte listelendi.

iPhone 8 ekran koruyucu ortaya çıktı!
MobileFun’ın mağazasında sergilenen ürünün ismi Olixar iPhone 8 Temperli Cam Ekran Koruyucu. Ürün açıklamasında dayanıklılık, yüksek görünürlük ve duyarlılık sunduğu ve uçtan uca ekran koruması sağladığı yazıyor.

24.99 Sterlin (yaklaşık 110 Türk Lirası) fiyat etiketine sahip ekran koruyucunun sadece hoparlör ve kameranın olduğu yerlerde delikler mevcut. Beklendiği gibi ana ekran tuşu için herhangi bir bölüm mevcut değil. Çerçeveler tamamen kaldırılmış. Ekran koruyucu iDropNews tarafından paylaşılan iPhone 8 tasarımı ile birebir uyuyor.

iPhone 8 ile ilgili son paylaşılan görsellerde hoparlör ve kamera bölümünün uçtan uca ekran tasarımını bozması sebebiyle birçok iPhone hayranı tasarımı beğenmemiş görünüyor. Konu ile ilgili birçok olumsuz görüş bizde bu izlenimi oluşturdu.Tabiki bu yeni iPhone’un son hali değil, ama buna yakın bir tasarımla gelmesi muhtemel.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ