Akıllı Gündem

iPhone 8 bu tasarımla mı gelecek?

Twitter kullanıcısı Benjamin Geskin, paylaştığı çizimlerin iPhone 8 ve iPhone 7S Plus’a ait olduğunu iddia ederken, yeni nesil iPhone’ların seri üretimine başlandığını belirtti.

iPhone 8 bu tasarımla mı gelecek?

WWDC 2017 heyecanı, yeni yazılımlar, iMac, iMac Pro, iOS 11 derken yeni iPhone‘ların unutulduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Şimdiye kadar Apple‘ın yeni jenerasyon iPhone modelleri hakkında pek çok söylenti ortaya çıktı. iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus hakkında çıkan dedikodular özellikle son bir kaç ay içerisinde oldukça ateşli bir hal aldı.

Tüm bunların ardından iPhone 8 ve iPhone 7S Plus hakkındaki en son sızıntı da hemen WWDC 2017’nin ardından Twitter kullanıcısı @VenyaGeskin1 tarafından geldi. Cihazların tasarım çizimlerini paylaşan kullanıcı, aynı zamanda bu tasarıma sahip olarak seri üretimlerinin de başladığını iddia etti.

Ortaya çıkan bu son iPhone 8 tasarımı aynı zamanda son çıkan dedikodularla da uyuşuyor. Neredeyse iPhone 7 ile aynı büyüklüğe sahip olan cihaz, daha ince kenarları sayesinde içerisine 5.8 inç OLED ekranı sığdırmayı başarıyor.

iPhone 8’in tıpkı çizimlerde olduğu gibi arka tarafında dikey olarak yerleştirilmiş Dual kamera ile gelmesi bekleniyor. Twitter kullanıcısı aynı zamanda paylaştığı ikinci görselin de iPhone 7S Plus‘a ait olduğunu iddia ediyor.

Gerçeğin ne kadarını yansıttıkları bilinmez. Ancak, yine de bu çizimlerin sadece bir iddiadan ibaret olduklarını unutmamakta fayda var.

iPhone 8 en net haliyle görüldü

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ