Akıllı Gündem

iPhone 8 en net haliyle görüldü

Touch ID parmak izi sensörü arkada yer alan iPhone 8’in görüntüleri internete sızdı. İşte Apple’ın eylül ayında görücüye çıkaracağı iPhone 8’den son bilgiler.

iPhone 8 en net haliyle görüldü

iPhone 8 için geri sayım sürüyor. Apple’ın eylül ayında görücüye çıkaracağı iPhone 8 için iddiaların ve sızıntıların ardı arkası kesilmiyor. Her hafta hatta neredeyse her gün bir sızıntının paylaşıldığı iPhone 8 için yeni görseller paylaşıldı.

iPhone 8’in paylaşılan yeni görselleri, Touch ID parmak izi sensörü tartışmalarını bitirecek netlikte. Bugüne kadar Touch ID parmak izi sensörünün yeni iPhone’da nereye konumlandırılacağı sık sık gündeme gelmişti ve bu konuda büyük bir tartışma vardı. Apple‘ın bu sensörü arkaya taşıyacağını iddia edenler kada kullanacağı ekranda fiziksel olmayan bir tuş olarakta kullanabileceği diğer bir görüştü.

Yeni sızan görüntüler, iPhone 8’i olduğu gibi gösteriyor. Soldaki fotoğrafta görebileceğiniz üzere ekranın kenarları, çok ince değil. Ancak telefon önceki iPhone’lardan çok farklı görünüyor ve ön yüzün büyük bölümü ekranla kaplı.

Arka yüzde ise çıkıntılı bir çift kamera, mikrofon yuvası ve küçük bir flaş modülü görüyoruz. Apple logosunun altında ise Touch ID parmak izi sensörü bulunuyor.

Bu kareler gerçek olabileceği gibi, birer taklit de olabilir. Apple yeni telefonlarını yılsonuna doğru tanıttığından, gerçeği öğrenmek için bolca zamanımız olacak.

 

Apple iPhone 8 için yapay zeka çipi geliştiriyor

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ