Akıllı Gündem

iPhone 7s ekran bileşenleri ve boyutları sızdırıldı

Eylül ayının başlarında tanıtılması beklenen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modelleri hakkında sızıntılar tam gaz devam ediyor. iPhone 7s’in sızdırılan ekran bileşenleri 2014’ten beri sürdürülen tasarım anlayışının devam edeceğini gösteriyor.

iPhone 7s ekran bileşenleri ve boyutları sızdırıldı

Apple’ın merakla beklenen ve şimdiye kadarki en güçlü telefonu olacak iPhone 8 amiral gemisinin yanında, geçen yılın iPhone 7 ve 7 Plus modellerinin tahtını devralacak iPhone 7s ve 7s Plus ikilisi de tanıtılacak. Birkaç hafta içerisinde tanıtılması beklenen telefonlar hakkında şimdiye kadar pek çok söylenti ve sızıntı ortaya çıktı. Bunlardan en yenisi de iPhone 7s ve 7 Plus hakkında sızdırılan bu görüntüler oldu.

iPhone 7s ve 7s Plus’ın eski tasarım anlayışından sıyrılarak tıpkı iPhone 8 modelinde olduğu gibi cam gövdeye ve OLED ekrana sahip olacağına dair pek çok iddia ortaya atılmıştı. Apple’ın iPhone 6 serisinden beri sürdürdüğü bu mimariden sıkılan insanlar da bu haberlere oldukça sevinmişti.

Bugün sızdırılan iPhone 7s modeline ait ekran bileşenlerinin görüntüsü ne yazık ki bu sevinci biraz baltaladı. Zira görüntülerde cihazın 2014 yılından beri süregelen tasarımı devam ettireceği açık bir şekilde görünüyor. Son paylaşılan görüntüde ise iPhone 7s’in boyutlarının selefine göre nasıl olacağını da görebiliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ