Akıllı Gündem

iPhone 7 Plus, Galaxy S8, Google Pixel ve OnePlus 3T hız testinde

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8, rakipleri iPhone 7 Plus, Google Pixel ve OnePlus 3T ile hız testinde karşı karşıya geldi. 2017’nin yeni amiral gemilerinden hangisi daha hızlı.

iPhone 7 Plus, Galaxy S8, Google Pixel ve OnePlus 3T hız testinde

Telefon üreticileri bu yıla damga vuracak akıllı telefonlarını satışa sundu. En son Samsung’da Galaxy S8 modeli ile bu kervana katıldı. “Hangi telefon hızlı?” sorusu her zaman merak ediliyor. YouTube kanalı EverythingApplePro, bu soruya cevap bulabilmek için piyasadaki en iyi akıllı telefonlar arasında bir test gerçekleştirdi. EverythingApplePro, satışa yeni çıkan Galaxy S8’i iPhone 7 Plus, Google Pixel ve OnePlus 3T ile hız testinde karşı karşıya getirdi. EverythingApplePro tarafından paylaşılan hız karşılaştırmasında telefonların performansları gözler önüne serildi.

Yapılan hız testinde iPhone 7 Plus’ın gösterdiği performans rakiplerini geride bıraktı.  iPhone 7 Plus özellikle RAM performansı açısından kağıt üzerinde rakiplerinden geride kalsa da gerçek hayatta gösterdiği güçlü performansla öne çıkıyor. iPhone 7 Plus’ın rakiplerinden güçlü performans sergilemesinde yazılımın büyük rol oynadığını altını çizmekte yarar var.

EverythingApplePro tarafından hazırlanan aşağıdaki videoda, cihazların performansını detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz;

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ