Akıllı Gündem

iPhone 7 Jet Black’i kılıfsız kullanan yandı

Jet Black iPhone 7’de üretim hatası mı var? iPhone 7’nin Jet Black modeli kılıfsız kullanıldığı taktirde üç ay içinde çizikten geçilmiyor.

iPhone 7 Jet Black’i kılıfsız kullanan yandı

Apple, iPhone 7’leri eski modellerden farklı kılmak için iki yeni renk seçeneği daha satışa sunmuştu. Bunlarda bir tanesi mat siyah renk seçeneği, diğeri ise daha önce metal telefonlarda görmediğimiz bir şey olan Jet Black idi. iPhone 7 Jet Black seçeneği tüketiciler tarafından büyük ilgi gördü. Daha önce akıllı telefonlarda pek görülmeyen bir yüzeye sahip olan Jet Black, metal kaplama üzerine uygulanan özel bir yöntemle, parlak bir görünüm kazanmıştı.

Ancak albenisi yüksek iPhone 7 Jet Black, güzel görünümünün yanında büyük bir sorunu da beraberinde getirdi.

Kullanıcılar, Jet Black modelini birkaç ay kılıfsız kullandıktan sonra cihazın çizik içinde kaldığını fark ettiler. İşte bu kullanıcılardan birinin paylaştığı görüntü:

Jet Black iPhone 7 Plusın üzeri çizik kaynıyor

Reddit kullanıcısı “robhue” tarafından paylaşılan bu fotoğraftaki iPhone 7 Plus’ın gövdesinde oluşan çizikler rahatça görünüyor. Kılıfsız kullanılan Jet Black iPhone’lara ait benzer görüntülere daha önce de rastlamıştık. Kısacası Jet Black iPhone’u stok sorunu yüzünden almadıysanız, kendinizi şanslı sayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ