Akıllı Gündem

iOS güncelleme hataları isyan ettirdi

iOS işletim sistemi için gelen son güncelleme iOS 9.3.4, beraberinde bağlantı, aşırı pil tüketimi ve Touch ID sorunlarını getirdi.

iOS güncelleme hataları isyan ettirdi

Apple, iOS 10”u önümüzdeki ay kullanıma sunmadan önce iOS 9 için yeni bir güncelleme yayınladı. iOS 9.3.4 isimli yeni güncelleme, işletim sistemindeki sorunları gidermek ve jailbreak işlemini engellemeye yönelik yayınlandı. Ancak iOS 9.3.4 güncellemesi de sorunları beraberinde getirdi. Güncellemeyi cihazlarına yükleyen kullanıcılar, aşırı pil tüketimi, bağlantı problemleri ve Touch ID algılama sorunları gibi problemlerle karşılaştılar. Kullanıcılar yaşadıkları sorunlar nedeniyle Apple”a isyan noktasına geldi.

Kullanıcıların sosyal medya ve çeşitli forumlarda şikayet ettikleri sorunlar kısaca şunlar oldu:

-Wi-Fi bağlantı problemi

-Aşırı pil tüketimi

-Apple Müzik sorunları

-Touch ID algılamama sorunu

-Fotoğraf albümleri senkronize sorunu

-Bluetooth bağlantı problemleri

Apple’dan bu sorunlarla ilgili bir açıklama gelmezken sorun/sorunlarla karşılaşan kullanıcıların cihazlarının sürümlerini iOS 9.3.2 yada iOS 9.3.3’e düşürmekten başka çareleri yok gibi görünüyor.

Sizde yaşadığınız sorunları ve bulduğunuz çözümleri bu yazının altında paylaşarak diğer okuyuculara fikir verebilirsiniz. iOS 9.3.3’e geri dönüş için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ