Akıllı Gündem

iOS 11’deki sorunları ve şikayetleri gidermek için yeni güncelleme

Apple, iPhone 8’lerle beraber kullanıma sunduğu iOS 11 için yeni bir güncelleme yayınladı. Teknoloji devi, iOS 11.0.2 güncellemesi ile iPhone’larda şikayet konusu olan cızırtı problemini gidermeyi hedefliyor. iOS 11.0.2 güncellemesini kimler yüklemeli? iOS 11.0.2 güncellemesi hangi hataları gideriyor?

iOS 11’deki sorunları ve şikayetleri gidermek için yeni güncelleme

Apple, mobil işletim sistemi iOS’un en son sürümü olan iOS 11’i iPhone 8’ler ile beraber uyumlu iPhone ve iPad modellerinde kullanıma sunmuştu. iOS 11 sürümü iPhone ve iPad’leri baştan aşağıya değiştirirken birçok yeniliği de beraberinde getirmişti. Ancak iOS 11 ile birlikte kullanıcıların şikayetlerine neden olan sorunlar da ortaya çıktı. Teknoloji devi bur sorunları ortadan kaldırmak için bu gece iOS 11’e ait ikinci güncellemeyi yayınlandı.

Yaklaşık 290 MB boyutundaki iOS 11.0.2 güncellemesi, iPhone ve iPad’lerdeki hataları gidermeyi hedefliyor. Güncellemenin detaylarına bakınca ilk göze çarpan ise kullanıcıların en çok şikayet ettikleri, görüşme sırasında sesteki cızırtıları ortadan kaldırdığı yazıyor.

Güncellemenin giderdiği diğer bir hata ise bazı fotoğrafların gizlenme problemini düzeltiyor olması. Detaylarda ayrıca güncellemenin S/MIME şifreli e-postalardaki eklerin açılmama hatasının giderildiği belirtilmiş.

Güncellemenin içeriğinde yeni bir özelliğe yer verilmemiş. Yani güncelleme sadece hata gidermek üzerine dağıtıma sunulmuş. Eğer sizde yukarıdaki hataları ve sorunları yaşıyorsanız güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Eğer cihazınızın çalışmasından, performansından memnunsanız ve sorun yaşamıyorsanız bu güncellemeyi yüklemeyebilirsiniz.

Sorun yaşayan okuyucularımız güncellemeyi yükleyerek cihazlarındaki hataları gidermeyi deneyebilirler. Güncellemeyi yükleyip sonuçları bu sayfadan paylaşarak diğer okuyucularımıza fikir verebilirsiniz.

iOS 11.0.2 güncellemesi iPhone veya iPad’inizdeki hataları giderdi mi?

iOS 11 güncellemesinden memnun musunuz?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ