Akıllı Gündem

iOS 11.3 sonunda yayınlandı! Neler getiriyor?

iOS 11.3 sonunda yayınlandı! Neler getiriyor?

Apple aylar önce kullanıcılarına iOS 11 güncellemesini yayınlamıştı ancak bunun üzerine birçok ara güncelleme daha yayınlandı.

TÜM CİHAZLARA GELDİ

Son olarak geçen gün sadece yeni iPad’i için iOS 11.3 güncellemesini dağıtan Apple, bugün itibarıyla bu güncellemesini destekleyen tüm cihazlarına getirdi.

Ara güncellemelere göre birçok özelliğe sahip olan iOS 11.3 güncellemesiyle ilgili tüm detaylar ise şu şekilde;

iOS 11.3 ÖZELLİKLERİ

iOS 11.3, iMessage verilerini iCloud’da depolamanız ve telefon hafızasında yer açmanız da dahil olmak üzere birçok yeni özellikle geliyor. Güncelleme ayrıca geliştiricilerin artırılmış gerçeklik uygulamaları ile daha fazlasını yapabilmelerini sağlayan ARKit’in yeni bir versiyonu olan ARKit 1.5’i getiriyor ve iOS kullanıcılarına piller hakkında daha fazla bilgi vermek için tasarlanmış olan “Pil Sağlığı” özelliğini içeriyor.

iPhone X için dört yeni Animoji’yi tanıtıldı: aslan, ayı, ejderha ve kafatası

Gizlilik konusunda, bir Apple özelliği kişisel bilgilerinizi kullanmak istediğinde, verilerinizin nasıl kullanılacağını ve nasıl korunacağını açıklayan ayrıntılı bir bilgi için bir bağlantı ile birlikte bir simge görünür.

iPhone ve iPad’de yerleşik Mesajlar uygulamasında kolayca soru sormak, randevu almak ve satın alımlar yapmak için şirketlerle iletişim kurabileceksiniz. Sağlık uygulamasına birleştirilmiş zaman çizelgesinde sağlık kayıtlarına erişin ve laboratuar sonuçlarını, bağışıklamalarını ve daha fazlasını görüntüleyin

Bu güncelleme ayrıca Apple Music, App Store, Safari, Klavye ve erişilebilirlik alanlarında da çeşitli geliştirmeler getiriyor.

 

HANGİ CİHAZLARA GELDİ?

Güncelleme şu iPhone’lara geliyor;

iPhone X ve iPhone 5s de dahil olmak üzere, aradaki tüm iPhone’lar bu güncellemeyi alıyor.

12.9 inç iPad Pro ve iPad mini 2 de dahil olmak üzere aradaki tüm iPad’ler bu güncellemeyi alıyor.

Destekleyen cihazlara sahip kullanıcılar, Ayarlar alanını kullanarak iOS 11.3’ü indirebilir. Güncellemeye erişmek için Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme bölümüne gitmeniz yeterli.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ