Akıllı Gündem

iOS 10.2.1 beta 3 yayınlandı

Apple, geliştiriciler için iOS 10.2.1 beta 3 güncellemesini yayınlandı

Apple, iOS 10 sürümünü geliştirmek için çalışmalarına son sürat devam ediyor. Şirket, bu sürümün yeni güncellemesi 10.2.1’in beta 3‘ünü geliştiriciler için yayınladı. Kayıtlı geliştiriciler OTA üzerinden yeni beta sürümünü indirebilirler. İndirmede sorun yaşayanlar, Apple Geliştirici Merkezi’nden de gerekli güncelleme dosyasına ulaşabilir.

Apple’ın yeni beta sürümü iOS 10.2.1‘e hangi özelliklerin dahil ettiği şu anda bilinmiyor. İlk iki betada da hiçbir yeni özellik keşfedilmedi. Bu güncelleme dışa dönük değişiklikler yerine hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri üzerine yoğunlaşmış görünüyor. Özetle 10.2’yi takip eden küçük bir güncelleme.

Gerçi 10.3’le birlikte birşeylerin değişeceği yönünde yorumlar var, belki 10.2.1 büyük güncelleme öncesi zemini hazırlıyor olabilir.

macOS Sierra 10.12.3 beta 3 güncellemesi yayınlandı

Apple, iOS 10.2.1 beta 3’le birlikte macOS Sierra 10.12.3 beta 3 güncellemesini de yayınlandı. Bu güncelleme de sadece kayıtlı geliştiriciler için, açık beta henüz ortalıklarda yok.

Sürüm notlarına göre 10.12.3 güncellemesi stabiliteyi, uyumluluğu ve güvenliği artırıyor. Bunun dışında açıklamalarda başka detaya yer verilmemiş. Zaten 10.12.3’ün önceki beta sürümlerinde de dikkat çeken bir fark bulunmadı, beta 3’te de herhangi bir şey yok. Zaten bu güncelleme yüksek ihtimalle sistem altyapısını düzenleyen bir yazılım paketi olacak.

Apple, watchOS 3.1.3 beta 2 ve tvOS 10.1.1 beta 2 güncellemelerini de geliştiricilerle paylaştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ