Akıllı Gündem

Instagram’dan yeni Direct Message güncellemesi

Sosyal paylaşım devi Instagram’ın 10.34 versiyon güncellemesiyle birlikte mesajları cevaplamak artık çok kolay. İşte detaylar.

Instagram’dan yeni Direct Message güncellemesi

Sosyal paylaşım devi Instagram, getirdiği yeni güncelleme ile Direct Message‘dan gelen belirli fotoğraf, video ve repost’ları fotoğraf ve video göndererek cevaplamanıza imkan veriyor. Ayrıca gönderiniz içerisinde cevap verdiğiniz görüntüyü sticker olarak da kullanabiliyorsunuz. Bunun için daha önce yaptığınız gibi gönderinin altındaki “Cevapla” butonuna dokunmanız yeterli. Butona dokununca kamera otomatik olarak devreye girecek. Siz de bir selfie veya video ile kolayca cevaplayacaksınız. Bu değişiklik Instagram’ın 10.34 versiyon güncellemesiyle birlikte Android ve iOS platformlarına geldi.

Direct gönderilerini fotoğraf ve video ile cevaplamanın yanı sıra, sticker butonuna dokunarak bölünmüş ekranlı bir yanıt gönderebilirsiniz. Ayrıca, cevabınızı daha komik hale getirmek için sticker üzerine çizim yapabilirsiniz.

Uygulamanızın yeni özellikleri içerip içermediğini Google Play Store veya App Store üzerinden kontrol edebilirsiniz. 10.34 versiyonu henüz cihazınıza ulaşmadıysa sabırlı olun, kısa sürede siz de bu özelliklere sahip olacaksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ