Akıllı Gündem

Instagram fenomeni gerçek mi değil mi?

Yarım milyonu aşkın takipçisi ile sosyal medya fenomeni olan Miquela’nın gerçeküstü resimleri herkesin kafasını karıştırıyor

Yaklaşık 550 bin takipçisi bulunan Instagram modeli ve müzisyen Lil Miquela konusunda sosyal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Kimi Miquela’nın gerçek bir insan olduğunu iddia ederken kimileri ise gerçek bir kızın 3D Printing ve fotoğraflarla yaratılmış bir sanal yansıması olduğunu düşünüyor.

Instagram fenomeni gerçek mi değil mi?

Yarım milyonu aşkın takipçisi ile sosyal medya fenomeni olan Miquela’nın gerçeküstü resimleri herkesin kafasını karıştırıyor

Dünya Lil Miquela adlı Instagram modeli ve müzisyenin gerçek olup olmadığını bir türlü anlayamıyor. Lil Miquela Brezilyalı ve Amerikalı Instagram modeli ve müzik sanatçısı. Yarım milyonu aşkın takipçisi ile sosyal medya fenomeni olan Miquela’nın gerçeküstü resimleri herkesin kafasını karıştırıyor. Birçok kişi, Miquela’nın oldukça gerçek göründüğünü iddia ediyor.

Bazı teorilere göre de aslında gerçek bir kızın 3D Printing ve fotoğraflarla yaratılmış bir sanal yansıması olduğu düşünülüyor. Geçtiğimiz aylarda Not Mine ve Over You adlı single çıkaran Miquela, basının ilgisini çekerek ciddi bir hayran kitlesi oluşturdu. 20 yaşında dijital görünümlü Miquela’nın sırrı hâlâ çözülebilmiş olmasa da sır dolu model, şarkılarının devamının geleceğini sosyal medya sayfalarından belirtti. Geçtiğimiz günlerde ünlü makyaj sanatçısı “Pat McGrath Muse” ünlülerine katıldığını paylaşan Miquela, kafaları iyice karıştırdı.

Kaynak: teknokulis.com

Bu içerik teknokulis.com sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ