Akıllı Gündem

İngiltere İçişleri Bakanı Priti Patel ünlü şarkıcı Eylem’in Londra’da ki evine misafir oldu

İngiltere Başbakanı Boris Johnson’dan sonra şimdi de İngiltere İçişleri Bakanı Priti Patel ünlü Türk şarkıcı Eylem’in Londra’da ki evine misafir oldu

İngiltere İçişleri Bakanı Priti Patel ünlü şarkıcı Eylem’in Londra’da ki evine misafir oldu

Geçtiğimiz Aralık ayında İngiltere Başbakanı Boris Johnson beraberinde ki heyet ile birlikte ünlü pop sanatçısı Eylem’in Londra’da ki evine misafir olmuştu.

Başbakanın ardından şimdi de İçişleri Bakanı Priti Patel ünlü Türk şarkıcı Eylem’in Londra’da ki evine misafir oldu.

Covid-19 pandemisi nedeni ile sosyal mesafe kurallarına uyulan ziyaret, Eylem’in Londra Chingford’da ki evinin bahçesinde gerçekleşti.

İçişleri Bakanı Priti Patel’e bu ziyaretinde, Chingford Milletvekili Iain Duncan Smith eşlik etti.

Ziyaret esnasında, Microsoft Team vasıtasıyla parti üyeleri tarafından sorulan sorulara cevaplar verildi.

Türk kültürü hakkında yapılan sıcak sohbetin ardından İngiltere İçişleri Bakanı Priti Patel, Ünlü sanatçı Eylem ve Chingford Milletvekili Iain Duncan Smith kameralara sosyal mesafeye uyarak hep birlikte poz verdiler.

Haberi Instagram hesabından paylaşan Eylem, “Evimize misafir olan Sayın İçişleri Bakanı Priti Patel’e ve Chingford Milletvekili Sayın Iain Duncan Smith’e teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadesini kullandı.

Ziyaretin ardından İngiliz İçişleri Bakanlığının Twitter hesabından yapılan paylaşımda Türk haber sitelerinin yayınları kullanıldı.

Eylem, ailesi ile birlikte Türkleri ve Türk Kültürünü tanıtma gönüllüsü olduklarını dile getirdi. “Londra’da doğup büyüdüm ama özümüze ve kültürümüze ailecek hep sahip çıktık” dedi.

“Aman”, “Mız Mız Sevgilim” gibi hit olan parçaları ile sevenlerinin gönlüne taht kuran Eylem, yeni şarkısı “Karışık Kafalar”ı geçtiğimiz günlerde yayınladığını söyledi. Yeni şarkı için çekilen klibin de çok yakında hayranları ile buluşacağı müjdesini verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ