Akıllı Gündem

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin de Bir Whatsapp Grubu Var!

Fotoğraf: Getty Images Turkey/Pool/Samir Hussein/WireImage

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin de Bir Whatsapp Grubu Var!

Fotoğraf: Getty Images Turkey/Pool/Samir Hussein/WireImage

31 Ocak 2018

YAZI:
İNAN KIRDEMİR

Kate Middleton, Cambridge Dükü William

Fotoğraf: Getty Images Turkey/Pool/Samir Hussein/WireImage

Cambridge Düşesi Kate Middleton ve Cambridge Dükü Prens William, İsveç Kraliyet Ailesi’yle İsveç’teki İngiltere Konsolosluğu’nda bir arada.

Günümüzde dijital çağın hızlı iletişim araçlarını kullanmayan yok. Buna İngiliz Kraliyet Ailesi de dahil. Özellikle Whatsapp’sız yaşayamadığımız bir dönemde, kraliyet ailesi üyeleri de tüm akrabalarıyla haberleşmek için bu mesajlaşma yöntemini tercih ediyor.

Kraliçe 2. Elizabeth‘in torunu Zara Anne Elizabeth Tindall‘ın eşi Mike Tindall açıklıyor: “Benim kardeşlerim ve Zara’nın kuzenleri… Hepimiz Whatsapp üzerinden iletişim kuruyoruz. Çeşitli gruplarımız dahi var.” 

Zara Anne Elizabeth Tindall’ın kuzenleri arasında Prens William ve Prens Harry‘nin de yer aldığından yola çıkarsak, bahsedilen grupta Kate Middleton‘ın da olması yüksek bir ihtimal. 

Yazışmaların içeriğiyle alakalı sır vermeyen Tindall, 19 Mayıs 2018 de gerçekleşmesi planlanan Meghan Markle ve Prens Harry’nin düğününe katılacağını fakat henüz eline resmi bir davetiye ulaşmadığını da not düşüyor. Bu arada Kate Middleton’ın önümüzdeki Nisan ayında doğum yapacağını da belirtelim. 

Fotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

1/5

Lise yıllarında, okuldaki yurt odasının duvarında yakın arkadaşı tarafından asılan Prens William fotoğrafı, bugün baktığımızda bir tesadüf olmamalı. Kate Middleton’ın duvarında, her ne kadar başka birinin fotoğrafı asılı durmuşsa da, kader ağlarını onları St. Andrews Üniversitesi’nde buluşturmak üzere örmüş. 

2/5

Modern prensesin tacını takıp, kamusal alanda boy göstermediği zamanlarda ilgilendiği şey ise fotoğrafçılık. Prenses Charlotte‘un ilk resmi portresini çeken kendisi. Hatta minik prensesin ilk anaokulu anını fotoğraflayan kişi de Kate Middleton. Kraliyet çocuklarının resmi portrelerinde neden sürekli sıcak, sevimli ve güvende hissetikleri de bu bilgiyle aydınlanmış oldu.

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Fotoğraf: Getty Images Turkey

3/5

Kate Middleton‘ın babası Michael Middleton’ın, British Airways bünyesinde yöneticilik yaptığı bir dönemde, Middleton ailesinin 2 yıl Ürdün’de yaşadığını biliyor muydunuz? O dönem 2 yaşında olan Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın sıcakkanlılığının kaynağı belki de Ürdün’dür kim bilir…

4/5

Kate Middleton‘ın senfonik konserlerde sıkça arz-ı endam etmesi, onun yalnızca klasik müzik dinlediği anlamına gelmesin. Prens William ile flört ettikleri zamanlarda en çok dinledikleri şarkılardan biri Bodyrockers‘ın ‘I Like The Way’ isimli parçasıymış. İkilinin bu şarkı eşliğinde dans pistinde kendilerinden geçtikleri dönemin görgü tanıkları tarafından tescilli. 

Fotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

Fotoğraf: Instagram/@kensingtonroyal

5/5

İkonik prensesin hangi parfümü kullandığını merak edenler, Middleton’ın en çok sevdiği kokuyu açıklıyoruz: Jo Malone Orange Blossom.

Middleton’ın, Westminster Abbey’de gerçekleşen düğün töreninde bu konunun mumlarını yaktırdığı biliniyor.

ETİKETLER:
İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ , WHATSAPP , KATE MİDDLETON , PRENS WİLLİAM

 

Bu içerik vogue.com.tr sitesinden alınmıştır. İçerik hakkındaki şikayetlerinizi ve kaldırma taleplerinizi iletisim@akilligundem.com mail adresine iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ