Akıllı Gündem

İlker Kaleli’den duygusal “Poyraz Kakayel” veda mesajı

İlker Kaleli, Poyraz Karayel dizisinin 82. bölüm ile ekrana veda etmesinin ardından veda mesajı yayınladı.

İlker Kaleli’den duygusal “Poyraz Kakayel” veda mesajı

Kanal D’de ekrana gelen Poyraz Karayel dizisi 01 Mart Çarşamba akşamı yayınlanan 82. bölüm ile ekrana veda etti. Vedanın ardından dizinin başrol oyuncusu İlker Kaleli Instagram hesabından duygusal bir teşekkür ve veda mesajı yayınladı.

İşte o teşekkür mesaj:

“Başta çok sevgili Ethem Özışık’a, Bütün rol arkadaşlarıma, aynı duygularda buluştuğumuz dostlara,
Yolculuğumuzun ilk gününden bugüne eli değmiş, bir şeyler dile getirmiş, sesiyle, nefesiyle, emeğiyle aramızdan geçmiş herkese sonsuz teşekkürler… Bana öğrettiğin, kattığın, içimde yıktığın, sorgulattığın, yeniden yaptığın her şeye ve en önemlisi beraber alıp verdiğimiz her nefes için sonsuz teşekkür ederim Poyraz’ım… Yıllar geçtikçe, akıllarda kaldığın kadarıyla, yer ettiğin hafızalarda, hatırlandıkça, ömrün boyunca aradığın sevgi hep seninle olsun… Elveda Poyraz’ım…”

İşte o duygusal veda mesajı:

“Her vedanın gidende bıraktığı gibi kalanda da bıraktığı bir iz vardır ya… Veda etmenin inceliğinden olsa gerek, zamanın birinde yeniden görüşmeye, kavuşmaya ve birbirini unutmayacağına dair verilmiş bir sözdür de aslında.
İşte adına veda derler ya, bize tam da uymadı bu be… Güzel kelimedir “veda”, üzüntüsü olduğu kadar umudun da ifadesidir kendisi… Mesela, yaza veda edersin bilirsin kışın ardından tekrar geleceğini.. Dostuna, ailene veda edersin, ne kadar uzağa gidersen git bilirsin döndüğünde orada olacaklarını…
Bizimki hiç öyle değil ki… Bizimki “elveda”… Anlamı daha başka… Bilmiyorum 2,5 yılın, uykusuz saatlerin, mücadelelerin ve en nihayetinde yaşatmaya çalıştığımız hikayenin bende bıraktıklarını ne anlatır, hangi söz özetler… Yine hissettiğimi anlatan anlamlara gelmeyen kelimelerle, başarısız bir iç dökme sancısıyla başbaşayım… Poyraz’ım… Bir ben bilirim bir sen yaşadıklarımızı… Bir babanın oğlu için için verdiği yılmayan mücadelesi oldun… Bir oğul oldun babasını hiç bulamayan… Sevgili oldun, sevgiden öte hayatta bulduğun tek anlamın sahibi Ayşegül’ün olmaya, ona ait olmaya, ve çalıştın durdun ikinizi bu dünyadan korumaya…
Savaşlar verdin, gönüller aldın, şiir oldun, bazen roman, bazen bir şarkı oldun, hep anlattın, hep yetişmeye çalıştın, olduramadın… Deliliğin ve acının üstünde incecik bir çizgide durup düşmeden yürümeye, ayakta kalmaya çalışırken tutunacak tek bir dal aramakla geçen ömrün resmi oldun. Çok şey oldun da bir mutlu olamadın… Hepimiz yaptığımız her şeyi biraz sevilmek, bir parça sevgi için yapmıyormuyuz sanki? Bu hayatın sıradanlığına, haksızlıklarına haykırırken tüm gücümüzle, bir yandan da sadece sığınmak istemiyormuyuz o güvenli limanlara… Seninle beraber aklımdan bir parça, içimden bir sayfa koptu gitti be Poyraz’ım. Ne demişler; arkanda bir şeyler bırakmadan bir yerlere varamazmışsın… Yeter ki bıraktıkların vardığın yerde bulacaklarına değsin…”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ