Akıllı Gündem

İkizler Memo-Can süprizler bitmiyor?

Kanal D de başlayan yeni dizi İkizler Memo-Can 3. Bölümle ekranlara gelecek, Peki İkizler Memo Can kim konusu ne?

İkizler Memo-Can süprizler bitmiyor?

İkizler Memo-Can dizisi beğeniyle karşılandı, Kanal D’de başlayan yeni dizi İkizler Memo Can da neler oluyor? Dizinin başlamasıyla birlikte adını duyurması bir oldu.. Başrollerdeki isimlerden biri olan Özgürcan Çevik diziye renk katan isimlerdendi..

İkizlerin yer değiştirmesiyle başlayan aksiyon devam ediyor, kaçırılan Memo kaçmayı başarıyor, Çilingir Osman nezaretten çıkıyor, ablası için parayı bulabilecek mi tüm bu soruların cevabı yeni fragmanda.

İkizler Memo Can dizisinin oyuncu kadrosu şöyle..

Nehir Erdoğan (Melek Caneri)
Özgürcan Çevik (Çilingir Osman)
Emir Berke Zincidi (Memo Caneri)
Can Alkanlar (Burak Hakkı)
Tuğba Çınar (Yaren Kepez)
Reyhan Sadıkoğlu (Dilek)
Burak Hakkı (Onur Alkanlar)
Nihan Okutucu (Sibel)
Mazlum Kiper (Mümtaz)
Buket Dereoğlu (Matmazel)
Feyha Çelik (Nursine Nine)
Yaren Ada Can (Çiğdem)
Rüzgar Diricanlı (Musti)
Ergin Torun (Selami)
İlke Korkmaz (Bedir)
Sinem Ergin (Aşçı)
Barış Taşkın (Uşak Altan)
Cengiz Gezgin (Suat)
Emre Yılmaz (Fuat)
Atilla Saral (Mahmut)
Dizinin yapımcısı Türker İnanoğlu, yönetmeni ise Erol Özlevi’dir…

İkizler Memo Can Onur Alkanlar yani Burak Hakkı Kimdir?

Memo ve Can’ın babası, 40 yaşında, yakışıklı, karizmatik ve güçlü bir adam. İkizlerinden birini kaybetmesiyle hayatı alt üst olmuş. Bu acıyı unutmak için kendini işine vermiş. Onur mimar, inşaat sektöründe faaliyet gösteren, şirketi Avrupa’nın sayılı firmaları arasında. Yaşadıkları onu biraz sert mizaçlı kılsa da, aslında yumuşak bir kalbe sahip. Sevgisini gösteremeyenler den Onur… Bu nedenle de oğlu Can’la arasında hep bir mesafe var. Karısını Can’a öldü göstermiş. Gerçekten de o ölmüş bir kadın onun için… Memo’nun kaybından tamamen onu sorumlu tutuyor ve asla affetmeyecek.

Burak Hakkı, 23 Mayıs 1972 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Yalova’lı annesi Gülsüm Hakkı Engin ile Gümülcine’li babası Cihat Hakkı’nın iki çocuğundan biridir. Senem Hakkı Karabulut adında ablası vardır. Erenköy İlkokulunu bitirdikten sonra Fenerbahçe Lisesinin ortaokulundan mezun oldu. 1986-1990 yılları arasında İstanbul Kadıköy’deki Semiha Şakir Özel Deneme Lisesi matematik sınıfı okudu.
İstanbul Üniversitesiİktisat Fakültesi Ekonometri Bölümü’nden 11 Ekim 1995 tarihinde mezun oldu. Lise Yıllarında aldığı İngilizce eğitimini, ITBA kurslarını bitirerek pekiştirdi. Üniversi sonra adı Ülker oldu) basketbol takımında oynadı, oyuncusu olduğu Fakülte basketbol takımı;1992 de üçüncü,1993 de birinci, 1994 de ise ikinci oldu. Aynı dönem içerisinde Başak Gürsoy mankenlik ajansı ile modellik kariyerine başladı. Bir çok dizi film de rol alan Büyük oyuncu Burak Hakkı Bu sefer İkizler Memo-Can’da

İkizler Memo Can Çilingir Osman yani Özgürcan Çevik kimdir?

Özgürcan Çevik 24 Ekim 1983 tarihinde Ankara’da doğan Özgürcan Çevik, 1989 yılında başladığı Ahmet Vefik Paşa İlkokulu’ndan 1994 yılında mezun oldu. 1994-1998 yılları arasında Ankara Çayyolundaki M.E.V. Özel Köksal Toptan Lisesi’nin orta kısmında okuyup mezun oldu. 1998-2001 yılları arası Ayrancı Lisesi’nde okudu.
2001 yılında başladığı Hacettepe Üniversitesi Turizm-Otel İşletmeciliği’nden 2004 yılında mezun oldu. Ardından 2004-2009 yılları arasında Bilkent Üniversitesi M.S.S.F. Tiyatro-Oyunculuk bölümünü bitirdi.

İkizler Memo Can Melek yani Nehir Erdoğan kimdir?

1980 yılında dünyaya gelen Nehir Erdoğan, İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümüne girdi ve burayı bitirdi. Ardından yine aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümünü okudu. Erdoğan kısa bir süre için ABD’de yaşamış, daha sonra Yabancı Damat dizisi için Türkiye’ye geri dönmüştür. Bugüne kadar çeşitli televizyon kanallarında oyunculuk ve sunuculuk yapmış; filmlerde rol almıştır.

İkizler Memocan Memo yani Emir Berke Zincidi kimdir?

Emir Berke Zincidi 2005 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Babası bir model olan Zincidi iki yaşında anne ve babası tarafından bir ajansa yazdırılmış ve pek çok reklam filminde oynadıktan sonra Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizi için iki yüz çocuk arasından seçilerek dizide Osman Akarsu karakterini canlandırmıştır. Dizide iki oyuncu koçu tarafından rolüne hazırlanan Zincidi pedagog eşliğinde çekimlere katılmıştır.

2012’nin Eylül ayında yayınlanmaya başlanan dizinin üçüncü sezonunda Osman karakterinin on yıl sonraki hali canlandırılmıştır ve Emir Berke Zincidi’nin yerini Gün Koper almıştır. Bu rol ile “Ayakligazete.com 2010 Yılı Televizyon Yıldızları” ödül töreninde “Yılın En İyi Çocuk Oyuncusu” ödülünü aldı. 2014’ten itibaren Küçük Ağa dizisinde Mehmetcan (Küçük Ağa) karakterini canlandırdı. Aynı zamanda Disney Channel isimli çocuk-gençlik kanalında da bir yarışmanın özel bölümünde yer almıştır. 2015 yılının Şubat ayından itibaren Garanti Bankası’nın Bonus reklamlarında yer almıştır. Aynı yıl Erler Film yapımı Bir Deniz Hikayesi dizisinde rol aldı.

İşte 3. bölüm İkizler Memo-Can fragmanı..

https://youtu.be/-ArsywrPhKk

İkizler Memocan Kanal D’de Cumartesi günleri saat 20.00’de ekrana gelmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Adem Bilir Cok Bilir dedi ki:

    Rezalet otesi bir dizi sunu cekmeye utanmazlarmi? Samanyolu TV canlandirmalari gibi

BİR YORUM YAZ