Akıllı Gündem

İki Yalancı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı (28 Ağustos Pazartesi)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İki Yalancı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Finalden önceki son bölüm olan 8. bölümde Duygu ve Serkan aşkı artık yalan dinlemiyor. Ancak bu kez de araya Alp’in hastalığı giriyor. İşte İki Yalancı 8. bölüm 2. fragmanı

İki Yalancı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı (28 Ağustos Pazartesi)

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi İki Yalancı 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Serkan ve Duygu birbirlerine olan aşkını ilan ediyor. Ancak bu kez de mutluluklarına Alp’in hastalığı engel oluyor. Duygu‘yu kalbi Serkan‘a, vicdanı ise Alp‘e götürüyor. Bu da Serkan’ın durumu yanlış anlamasına sebep oluyor. Duygu ise Serkan’a sadece bekle demekle yetinebiliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte İki Yalancı 8. bölüm 2. fragman:

Son Bölümde Neler Yaşandı?

İki Yalancı 7. Bölümde Duygu ile Serkan’ın dansı, aralarında yeni bir hesaplaşmaya neden oluyor!

Serkan ile Duygu’nun devamlı bir arada olmaları, ikili için yeni yüzleşmelere sahne olur. Serkan, Alp’in aralarındaki yarıştan sonra atını öldürmek istemesine tanık olduktan sonra Duygu’yu uyarmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Duygu ise Serkan’ı hala sevse de aralarındaki tüm engelleri kaldırmamaya niyetlidir.

Alp, Serkan ile Duygu’nun yakınlığından rahatsızdır. Esra ve kendinden bir şeyler saklandığını düşünen Alp, Duygu’yu sert bir dille uyarır. Duygu ise Alp’in bu sözleri karşısında sakinliğini koruyamaz ve ayrılmak istediğini dile getirir.

Öte yandan özel gece için hazırlanan tango gösterisi, Serkan ve Duygu arasında yeni bir sınav olur. Birbirlerini affetmekte güçlük çeken ikili, aralarındaki problemleri tekrar değerlendirmeye hazırdırlar.

 

İki Yalancı dizisinin 9. bölüm final fragmanı yayınlandı – 4 Eylül Pazartesi

İki Yalancı dizisinin 9. bölüm final fragmanı yayınlandı – 4 Eylül Pazartesi

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ