Akıllı Gündem

İçimdeki Fırtına 5. bölüm fragmanı: Tarık oğlunu kaçırıyor! 11 Mart

İçimdeki Fırtına’nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu yeni bölüm 11 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de Star TV’de.

İçimdeki Fırtına 5. bölüm fragmanı: Tarık oğlunu kaçırıyor! 11 Mart

Star TV’nin Cumartesi akşamı ekrana gelen, entrikanın bir an bile eksik olmadığı dizisi İçimdeki Fırtına’nın 5. bölüm fragmanı yayınlandı.

Ezgi, Elif Deran’ın eşin Tarık’ı bulmuş ve oğlu Kerem’in doğum günü partisine çağırmıştır. Tarık, karısı ve oğlu ile ilgili gerçekleri öğrenebilecek mi? Kerem’i anaokulundan alan Tarık, oğlunu nereye götürecek? Oğlunu mu kaçırdı? Oğlunun servise binmediğini öğrenen Deniz deliye döner.

Deniz’in babası hastanede yatarken durumu ağırlaşıyor. Neden hastanede? Babasını bulmuşken kaybetmek istemeyen ve onun için endişelen Deniz, ne yapacak?

Ezgi, Elif Deran’dan tasarım departmanını, odasını ve masasını geri istemektedir. Elif, Ezgi’nin bu isteklerini trine getirecek mi? Fırat neden tutuklanıyor? İşte tüm bu soruların cevabı 11 Mart Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde yer bulacak.

 

İçimdeki Fırtına 5. bölüm fragmanı:

4. bölümde neler yaşandı;

Elif’in Deniz olduğunu ispatlamak isteyen Ezgi, gerçek Elif Deran’ın kocası Tarık’ın izine ulaşır. Ne var ki Ezgi’nin gazeteci arkadaşı Mete, Tarık’ın telefonunu almadan adamı gönderir. Beş yıldır görmediği karısının artık çok zengin olduğunu ve Deran Holding’te çalıştığını öğrenen Tarık soluğu holdingte bulur. Tarık’ın Elif’le karşılaşması demek bütün oyunun ortaya çıkması demektir fakat Ezgi, bu oyunun açığa çıkacağı noktada Emre’nin orada olmasını istemez. İşler arapsaçına döner. Artık Tarık büyük bir tehdittir Elif için. Ezgi ise bu işin peşini bırakmayacaktır.

Diğer yandan Ezgi’nin canını sıkan en önemli mesele Emre’nin Elif’e farklı bir gözle bakmasıdır. Ezgi tekrar aynı kaderi yaşamak istemez. Emre’yi kaybetmek en büyük korkusudur. Elif ise Emre’yi Ezgi’nin elinden almaya kararlıdır. Hatta bu uğurda Fırat’ın sözünden bile çıkar. Elif’in intikam ateşi ve duyguları arasında kalması işleri iyice zorlaştırır.

Tüm bunlar olurken Ezgi’nin iç dünyası da aralanır. Ezgi’nin kardeşini sevmemesinin ve ona kötülük yapmasının sebepleri ortaya çıkar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ