Akıllı Gündem

İçimdeki Fırtına 4. bölüm fragmanı: Elif ile Fırat yakınlaşıyor mu? 4 Mart Cumartesi

İçimdeki Fırtına dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Ezgi, yıllar önce üvey kardeşi Deniz’i uçurumdan attığı için vicdan azabı duymaktadır. İçimdeki Fırtına 04 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de Star TV’de.

İçimdeki Fırtına 4. bölüm fragmanı: Elif ile Fırat yakınlaşıyor mu? 4 Mart Cumartesi

Star TV’nin Cumartesi akşamları ekrana gelen İçimdeki Fırtına dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Ezgi, yıllar önce üvey kardeşi Deniz’i uçurumdan attığı için vicdan azabı duymaktadır. Bu yükü taşıyamayacağını düşünerek polise teslim olmayı düşünmektedir.

Deniz’i büyüten Selim, onu görmek için şirkete gelmiştir. Elif’in kocası ise peşine düşmüştür. Deniz’in, Elif’in yerine geçtiğini öğrenmesi an meselesidir.

 

3. bölümde neler yaşandı;

Ezgi, Elif Deran ile ilgili araştırmalarına devam etmektedir. Deran Köşk’ünde yapılan parti gecesi tanıştığı altı yaşındaki Kerem Deran’ın babasının kim olduğu Ezgi’yi özellikle ilgilendirmektedir. Deniz, yıllardır Elif’in çocuğuna hastalığı sebebi ile annelik etmiştir. Elif’in çocuğu olduğunu gören Ezgi, eşi Emre’ye çocuk istediğini söyleyerek kendisine daha da bağlama çabasın içine girmiştir.

Ezgi, Elif Deran hakkında ipucu yakalamanın peşindedir. Ancak bu şekilde ondan tamamen kurtulacağını düşünmektedir. Deniz ise Elif’in yerine geçmiş ve daha da güçlenerek intikam yolunda ilerlemektedir. Kardeşi Ezgi ve Emre’den kendisi için intikam peşindedir. Öz babası Galip ile yıllar sonra tanışan Deniz, parmaklıklar arkasında yaşayan babasından geçmişin tüm sırlarını öğrenmiş, annesini öldüren ve onu büyüten üvey babası Selim’den de intikam alacaktır. Elif’in kocası ise peşine düşmüştür. Deniz’in Elif’in yerine geçtiğini öğrenmesi an meselesidir.

Fırat ise yıllardır hakkı olan hisseleri geri almak için kendi planlarını devreye sokmuştur. Rasim ve Perihan Bademli’den intikamını alacaktır.

Ezgi, Emre’nin giderek Elif’i, Deniz’e benzetmesini ve ona ilgi duyarak daha da yakınlaştığı görmektedir. Emre’nin hala Deniz’e aşık olduğunu gören Ezgi, bu durumdan oldukça rahatsız olmuştur.

İçimdeki Fırtına 4. bölüm 2. fragman:

İçimdeki Fırtına 4. bölüm 1. fragmanı:

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ